Martin Dejdar a Jakub Prachař se opět pustí do sebe!

Televize Prima začne vysílat v sobotu 14. března ve 20.15 hodin třetí sérii zábavní soutěže Máme rádi Česko. Diváci se mohou těšit na deset nových dílů. V rolích kapitánů červeného a bílého týmu se objeví herci Martin Dejdar a Jakub Prachař, kteří se tak opět pustí do sebe. Principem soutěže je prověřit znalosti nejen u diváků doma, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit.

MRC_kapitani tymu_Prachar _Dejdar
„Jsme velmi rádi, že můžeme uvést třetí řadu pořadu Máme rádi Česko. Jedná se o divácky úspěšný formát soutěže. Každý si zde může prověřit své znalosti, poslechnout si písně od oblíbených českých interpretů či se pobavit nad bonmoty kapitánů obou týmů. A že to tentokrát bude opravdu jiskřit,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.
Deset nových dílů bylo natočeno na přelomu ledna a února. V prvním díle se představí v týmu Jakuba Prachaře půvabné herečky Anna Šišková a Lenka Krobotová. Třetí posilou bude herec Vojta Kotek. V týmu Martina Dejdara budou bojovat zpěvák Petr Janda, zpěvačka Marta Jandová a mladý herec Zdeněk Piškula.
„Třetí série je opět pěkně vypjatá, soutěživost kapitána Martina Dejdara se ještě více vystupňovala, ale pověstná štěstěna Jakuba Prachaře také nikdy nespí, tak uvidíme, jak tohle všechno dopadne,“ usmívá se Libor Bouček – moderátor, dramaturg a scenárista v jedné osobě.
„Líbí se mi, že všichni, kdo sem přijdou, mají chuť si hrát. Přesto, že princip soutěže je daný a stejný, každý díl má jiný průběh a pokaždé mě něco překvapí,“ říká Martin Dejdar.
Mezi oběma kapitány to pořádně jiskří. „O nic jsme se nevsadili, vyhecují nás vždycky lidi. Oba jsme soutěživí, takže nastává málem až bratrovražedný souboj. A svou roli tu hraje i škodolibost. Není nic hezčího, než se jeden druhému vysmát za něco, co se mu nedaří. To je přece typická česká vlastnost a my se tomu s Martinem nijak nebráníme,“ říká Jakub Prachař.
Pořad Máme rádi Česko je natočen na základě licence podle původního formátu I love my country holandské produkční společnosti Talpa, který se vysílal již ve více než pětadvaceti zemích světa, například ve Velké Británii, Itálii, Francii, Německu, Švédsku a Polsku. V České republice bylo již natočeno šestadvacet dílů s celkem 156 osobnostmi. Ve třech sériích zaznělo 156 filmových písní a 104 filmových ukázek. V publiku se prostřídalo celkem 5200 diváků.
Socha svatého Václava, která je vidět v pozadí celého pořadu, je navržená architektem Martinem Hruškou. Její výroba byla velmi náročná a trvala osmadvacet dní. Ač to na první pohled nevypadá, i s podstavcem váží 250 kilogramů.

Foto: TV Prima