Marian Vojtko kvůli Nadačnímu fondu Kapka naděje přišel o své milované dlouhé vlasy.

Zpěvák Marian Vojtko přišel o své roky pěstěné vlasy. Marian, který od mládí lpí na svých vlasech, dokonce dvakrát podstoupil transplantaci vlasů, se nechal ostříhat kvůli Nadačnímu fondu Kapka naděje.

0236

„Chtěli jsme ještě více upozornit na jednu z nejzákeřnějších nemocí. Při chemoterapiích onkologicky nemocní pacienti, jak všichni víme, přicházejí o vlasy. Proto jsem oslovila Mariana, který bude jednou z hvězd galakoncertu Znovuzrození, zda by nás ještě více podpořil a vlasy si nechal ostříhat. Vím, že je to pro něj obrovsky těžké. Není zpěvák, který by na svých vlasech lpěl tak jako on,“ řekla prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje.

0096

Marián Vojtko potvrdil, že nabídku Venduly zvažoval velmi dlouho. „Možná neznám člověka, který by pro charitu dýchal tak jako Vendula. Projekty Kapky naděje proto vždycky rád podpořím, ale tohle jsem musel rozdýchávat dlouho. Vlasy nosím dlouhé asi od svých patnácti let, patří ke mně. Nakonec jsem se ale rozhodl, že do toho půjdu. I kdyby to díky medializaci mělo zachránit jediný dětský život, stojí to za to,“ prozradil zpěvák

Znovuzrození je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti. Během koncertu diváci shlédnou pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se poprvé setkají dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život.

Více informací na www.znovuzrozeni.cz.

[accordion title=’Jak můžete pomoci? ‚ open=’true‘]Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na číslo 87 777.  Cena DMS je 30 Kč. Sbírkový účet je 7325 7325/300.[/accordion]

Foto: www.znovuzrozeni.cz