Macháček s Mig 21 rozezpívali i Dášu z Mostu!

Skupina Mig 21 se na tři dubnové večery tradičně vrátila do pražského Lucerna Music Baru a důstojně tam uzavřela jarní část Hurá! Tour. „Končí Hurá tour a já mám radost, že naši sponzoři si od začátku do konce nepřáli být jmenováni. Jste to totiž vlastně jen a jen vy, naši drazí fanoušci a fanouškyně. O to větší je náš dík,“ vyznává se frontman kapely, herec Jiří Macháček.

DSC_0930n

Ozdobou pražských koncertů, tzv. třešničkou na dortu, byla herečka Erika Stárková, která všechny přesvědčila, že není jen Dášou z už legendárního seriálu Most!, ale také zpěvačkou, která s kapelou zazpívala hned dvě písničky – Tančím a baladu Orle.

DSC_1564n

Kapela Mig 21 tu představila i zbrusu nový singl, který se rozhodně objeví v setlistu nadcházejících letních koncertů. „Bylo to zase kromobyčejně krásné, mohli jsme si na vás vyzkoušet naši novinku, píseň Mezku hyjé! a tudíž s ní můžeme rovnou do nahrávacího studia. Těšíme se na vás v létě na festivalech!“ dodává Jirka Macháček. Videoklip na již zmíněný song Mezku hyjé! uvede podzimní turné, které Migové odstartují 4. října v Českých Budějovicích.

Termíny podzimní tour zde: www.mig21.cz

Mig 21

Mig 21 jsou česká popová (chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská) skupina, která se na domácí scéně pohybuje už od roku 1998. Proslavila se především hity Malotraktorem, Slepic pírka, Snadné je žít, Tančím, Chci ti říct, aj. Leaderem kapely je herec Jiří Macháček.

,archiv Mig 21 / Radim Kolibík