Lucie Bílá draží židle i se svým exmanželem

Od pátku 26. dubna se draží na Aukru originální židle pomalované od Lucie Bílé, jejího exmanžela Václava Noida Bárty a dalších osobností. Cílem dražby je získat co nejvíce peněz pro Nadační fond Stop šikaně!. Ten je zaměřený na boj s šikanou a jeho hlavní tváří a zároveň zakládajícím členem fondu je Václav NOID Bárta, který šikanu sám zažil.

Bílá

Pomocí tohoto fondu chceme informovat, edukovat i odborně pomáhat potřebným. Jde nám o aktivní boj proti šikaně a odstranit ji z našich škol. Prostředky, kterými toho můžeme dosáhnout, jsou například vzdělání, umění a sport. Každý má tak možnost se šikaně vymanit a rozvíjet smysluplně svůj talent,“ říká Václav Noid Bárta.

Přispívat skrz online dražby

Na charitativní online aukce přispívají Češi stále vyššími částkami. Tím, jak postupně roste význam e-commerce, tedy nakupování na internetu, obrací se čím dál více charitativních organizací na velké tuzemské online hráče. Samy je oslovují s nabídkou uspořádání konkrétní aukce.

Naší výhodou je, že nad aukcí probíhá dohled bezpečnostním oddělením, abychom předešli tzv. mařičům aukcí, aby konec aukce proběhl hladce. Při bližší spolupráci je samozřejmostí propagace z naší strany,“ informuje Lumír Kunz, generální ředitel Aukro.

NOID, Písařík

Bezpečnost především

Spolupráce s fondem Stop šikaně! patří přesně k těm projektům, které Aukro chce aktivně podporovat. Naše podpora této akce spočívá nejen v odpouštění veškerých poplatků a provizí, ale snažíme se s organizacemi, pod které dobročinné aukce spadají, navazovat užší spolupráci. Pomáháme jim s procesem vystavování předmětů, ale hlavně se je snažíme maximálně podpořit propagací na naší straně,“ doplňuje Lumír Kunz.

IMG_6100

Češi na dražbách platí statisíce

Platí, že i na internetu Češi nejvíce draží předměty spojené se známými osobnostmi. Není proto překvapením, že například za dres Jaromíra Jágra nebo Dominika Haška jsou schopni zaplatit 150 tisíc korun, za korunku miss Elišky Bučkové 140 tisíc nebo za mobil Leoše Mareše bezmála 80 tisíc korun.

Dražit židli pomalovanou od Lucie Bílé můžete zde:

https://aukro.cz/charitativni-drazba-stop-sikane-zidle-lucie-bile-6947028626

Co vše Češi vydražili pro charitu:

Gauč Jana Krause

200 800 Kč

Korunka Elišky Bučkové

 140 400 Kč

Dres Jaromíra Jágra

 150 101 Kč

Vesta Evy Samkové

13 400 Kč

Mobil Leoše Mareše

76 500 Kč

Kombinéza Martiny Sáblíkové

20 100 Kč

Dres Petera Sagana

14 290 Kč 

Brýle Ester Ledecké

 57 056 Kč

Dres Tomáše Rosického

 51 211 Kč

Kytara Radima Hladíka

            40 099 Kč

Zdroj: Aukro

Foto: Aukro