Lubomír Lipský oslaví 90! A vy můžete být u toho!

Městská divadla pražská zahajují v pátek 1. března předprodej vstupenek na dubnová benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád. Ty se uskuteční u příležitosti oslav 90. narozenin herce Lubomíra Lipského. Dvě z nich budou určena široké veřejnosti a proběhnou 17. a 18. dubna v Divadle ABC. Hlavní benefiční představení je plánováno přímo v den narozenin Lubomíra Lipského 19. dubna převážně pro zvané hosty, pro veřejnost budou v prodeji pouze místa na balkoně.


Inscenace Pan Kaplan má třídu rád je adaptací oblíbené knihy Leo Rostena o záludnostech vyučování cizí řeči. Mezi diváky je originální jevištní provedení plné písní, tance a půvabného humoru velmi oblíbené. Tři dubnová představení budou obohacena o přípitek a gratulace panu Lipskému k narozeninám. Ve foyer Divadla ABC bude od března k vidění výstava fotografií mapující hereckou dráhu této výrazné herecké osobnosti.


Vstupenky na benefiční představení Pan Kaplan má třídu rád zakoupíte od 1. března na pokladnách divadel ABC a Rokoko za cenu 390 Kč do 1. cenové zóny, 290 Kč do 2. cenové zóny a 90 Kč do 3. cenové zóny. Místa na balkoně na hlavní benefiční představení konané 19. dubna budou v prodeji za 450 Kč do 1. cenové zóny a 150 Kč do 2. cenové zóny.

Foto: Městská divadla pražská / Ondřej Pýcha