Laďka Něrgešová je zpět v televizi! A v Top Staru dnes oslaví narozeniny

Návrat ve velkém stylu! Moderátorka Laďka Něrgešová je z mateřské dovolené po téměř dvou letech zpět na Primě. Poprvé bude Top Star moderovala už včera večer a dnes slaví 42. narozeniny.

HML_8864

„Nabídky, že se můžu do Top Staru vrátit, přicházely průběžně. Byli na mě strašně hodní, vždycky si se mnou dali kafíčko a říkali, tak pojď a já ne. A kdy to ruplo? Před pár týdny, kdy jsme se domluvili,“ prozradila Laďka.

Maminka malého Adama a Medy neslibovala, za jak dlouho se po porodu dcery Medy vrátí na obrazovky. Jak všechno bude probíhat, totiž netušila ani ona sama a být matkou v domácnosti jí naprosto vyhovovalo. „Já jsem asi stvořená pro to být doma, mě strašně baví starat se o děti, vařit, péct, uklízet, organizovat věci, chodit na procházky a dělat si, co já chci,“ směje se Něrgešová.

A co víc, její postava je dokonalá. Neuvěřitelně zhubla! „Nepočítám, kolik kilo jsem zhubla, ale to, kolik jsem v těhotenství přibrala. Dvaatřicet to bylo s Adamem, dvacet osm s Medou,“ směje se Laďka.

Ačkoliv jde už o ostřílenou moderátorku, návrat po tak dlouhé pauze k živému vysílání vzbuzuje respekt i u ní. „Mám úplně strašlivý panický strach, já vím, že to zní divně, protože už jsem něco nastřílela a že si každý myslí, že si tam stoupnu a bude pohoda, ale tak to není. Když se budete dívat, tak přivřete obě oči a zkuste u toho třeba vařit večeři, to bude rozumnější,“ usmívá se Něrgešová.

Na mateřské byla téměř dva roky. Top Star naposledy moderovala 2. dubna 2016, až do sedmého měsíce, kdy usoudila, že je ten správný čas odejít a věnovat se jiným povinnostem. A to rovných pět let. „Moje první vysílání VIP zpráv bylo 2. dubna 2011 a byla to sobota! A 2. dubna 2016 opět vyšlo na sobotu. Končila jsem a nastupovala mateřskou přesně na hodinu,“ prozradila Laďka Něrgešová.

Foto: TV Prima