Krásné missky nepijí pivo ani panáky, ale Aquilu!

Již tuto sobotu bude zvolena nejkrásnější dívka České republiky roku 2012. O královně krásy rozhodne »hlas lidu« – novou Českou Miss si zvolí diváci v přímém televizním přenosu. Svou roli sehraje také odborná porota, která vybere Českou Miss World. V porotě zasednou kromě ředitelky soutěže Michaely Maláčové i Eliška Balzerová či Martin Dejdar. Hlavní hvězdou bude šarmantní Claudia Cardinal.


Čtrnáct krásných dívek se v sobotu večer bude snažit předvést v tom nejlepším světle, dojde i na nezbytnou promenádu v plavkách Aquila Aqualinea. Večerem provede moderátorská dvojice Gábina Partyšová a Jaro Slávik. A právě pro Jara Slávika bude večer České Miss 2012 moderátorskou premiérou. Jak uvedl na tiskové konferenci pořádané před samotným finále, hodlá být drsným moderátorem, který finalistkám bude tak trochu »zatápět«. Gábina nicméně půvabné dívky ujistila, že se nemají čeho obávat, protože si Jara ohlídá a klidně si ho dá i na vodítko. To ostatně není až tak špatný nápad, už na tiskovku totiž Jaro kvůli zácpě na D1 dorazil s více než hodinovým zpožděním. Takže missky si proto čekání na něj krátily mimo jiné na baru, místo piva a panáků ovšem popíjely Aquilu.


Na nastupující generaci missek se přišly podívat například i Jitka Válková s partnerem či Jitka Nováčková. Konkurence se prý nezalekly, věří, že se v hledáčku médií udrží i nadále. Při pohledu na obě krásky o tom rozhodně nelze pochybovat.

Foto: Image CZ