Koukejte, jak Zedníček s Morávkovou kouzlili s Kožíškem

Pavel Zedníček si zahrál skořápky. „S Kožuchem ale o prachy nehraju,“ bránil se herec na křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška. Kouzlo cestování míčků pod pohárky zde předváděl kouzelníkům osmiletý syn Jakub. Pavel Zedníček zavzpomínal, jak kouzlil Jiřímu Bartoškovi. Chtěl jsem mu předvést kouzlo, jak cigareta zmizí v kapesníku. Nepovedlo se a Bartoškovi jsem propálil do jeho kapesníku pořádnou díru. Jiříkovi se fakt to moje kouzlo moc nelíbilo. To mladej Kožíšek je jinačí třída,“ sledoval Pavel Zedníček se zaujetím kouzelnické vystoupení.

Pavel Zedníček a Dana Morávková křtí kouzelnickou sadu

Herečka Dana Morávková se naučila z balíčku karet vyndat divákovu kartu. „Hnedle jsem to vyzkoušela na Čmaňovi a fakt to funguje,“ měla ze sebe radost sympatická herečka. Nadšení ale Danu Morávkovou přešlo v okamžiku, když ji starší syn kouzelníka Matyáš Kožíšek na konci nechal zmizet celý balíček karet. „To snad není možné, kde je?“ nevycházela z úžasu. „Kouzla miluju už od dětství,“ přiznala se herečka. „Vždycky mě přitahoval svět magie a iluzí. Navíc každá žena je tak trošku kouzelnice a má své ženské triky, že i David Copperfield by zblednul závistí.“

Dana Morávková 2

Exkluzivní kouzelnická sada je určena pro děti od osmi let,“ představil novinku Pavel Kožíšek. „S touto limitovanou edicí kouzelnických rekvizit mohou mladí kouzelníci předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Naučí se pozoruhodné spojení kovových kroužků, promění čistý papír v bankovku, uniknou z řetězů díky jedinečným Houdiniho poutům nebo nechají v sekundě zmizet celý balíček karet. Sada obsahuje kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník,“ slibuje Pavel Kožíšek.

Pavel Zedníček a Pavel Kožíšek hrají skořápky

Foto: Archiv Divadlo kouzel