Koukáte se jí do očí? Blond sexbomba si užívá na houpačce

Moderátorka Velkých zpráv na Primě Eva Perkausová vyrazila na pár dní k moři, je v Chorvatsku. Teď prozradila, že před lety právě tam zažila smolnou dovolenou.

houpacka

Poprvé jsem byla v zahraničí v Chorvatsku. Jako dítě jsme tam každoročně jezdili s rodinou. Od mala jsem měla ráda sluníčko a moře, takže na každý výlet jsem se těšila. Jeden z povedených výletů do Chorvatsku byl smolný tím, že jsem dostala zánět středního ucha, takže jsem celý týden proležela pod slunečníkem na antibiotikách,“ prozradila moderátorka.

A smůla ji provázela i v Itálii. „Moje nejhorší dovolená byla v patnácti letech, kdy jsem s maminkou poprvé navštívila Miláno. To víte, mladá holka ve městě módy, nemohla jsem se dočkat. První noc mě do očního víčka štípl komár. Víčko nateklo tak, že jsem na oko neviděla. Takže po probuzení jsem se podívala do zrcadla a něvěřila jsem vlastním očím. Po zbytek pobytu jsem vypadala jak Quasimodo,“ směje se Perkausová.

TV PRIMA foto Lenka Hatasova4115

Její nejlepší dovolená byla na Maledivách. „Nejen pro relax v ráji, ale skvělý zážitek byl potápění na korálových útesech a let hydroplánem,“ prozradila Eva Perkausová. Už dnes večer ale bude zpátky v televizi moderovat večerní zprávy.

Foto: TV Prima / Lenka Hatašová