Kevin Costner v české premiéře oceňovaného seriálu Yellowstone již dnes večer

Dramatický seriál o rodině Duttonových, v jejímž čele stojí charismatický John Dutton III. v podání Kevina Costnera, dorazí na obrazovky v premiéře a s dabingem již dnes večer, v pondělí 13. února ve 20 hodin. V nejúspěšnějším současném americkém televizním seriálu Yellowstone nebude nouze o vypjaté momenty, dramaticky se měnící aliance, přestřelky a odvážné scény, ale ani o nádherné záběry neposkvrněné přírody prvního amerického národního parku.

První díl seriálu seznámí diváky s patriarchou Johnem, který nesmlouvavě řídí ranč i jeho okolí. Jeho nejstarší syn Lee si se svým otcem v ničem nezavdá a ranč bude jednou řídit právě on. Prostřední syn, advokát Jamie, se sice otci snaží za každou cenu zavděčit, ale moc se mu to nedaří. Beth, současná femme fatale televizního světa, je tvrdou obchodnicí s komplikovanou minulostí, která by pro rodinu obětovala cokoli. A nejmladší Kayce kvůli své ženě a synovi rodinu Duttonových opustil a odstěhoval se do místní indiánské rezervace, jenže krev není voda a pouta s rančem se nedají přetrhat tak snadno. Je to právě Kayce, kdo sehraje klíčovou roli při odchytu zběhlého dobytka, který se z ranče zatoulá na pozemky místní indiánské rezervace. Události, které se té temné noci seběhnou, však budou mít fatální následky a budoucnost Duttonových změní jednou provždy.

Seriál Yellowstone sledujte každé pondělí ve 20 hodin na Paramount Network.

Ukázku z první řady seriálu sledujte zde:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLlI5QUzTcRV6CAtQTi0I2uQLUHUGm78E6

 

Yellowstone

Původní dramatický seriál zachycuje rodinu Duttonových v čele s Johnem Duttonem (Kevin Costner), která ovládá největší dobytčí ranč ve Spojených státech. Uprostřed měnících se aliancí, nevyřešených vražd, starých ran a těžce získávaného respektu je ranč v neustálém konfliktu se svými sousedy – rozrůstajícím se městem, indiánskou rezervací a prvním americkým národním parkem. Hlavní role v seriálu Yellowstone se ujal oscarový herec, oceňovaný producent, režisér a hudebník Kevin Costner. Za svůj výkon získal v roce 2023 Zlatý glóbus.

Foto: TV Prima