Jiří Langmajer kaskadérem! Podívejte se, jak padá ze střechy

Do kin se mílovými kroky blíží vánoční romantická komedie Přání Ježíškovi. Film režisérky Marty Ferencové slibuje obyčejné lidské příběhy, které známe všichni z vlastní zkušenosti, okořeněné trefnou situační komikou. A Jiří Langmajer se v následujícím videu představuje nejen jako herec. Diváky překvapí i jako zdatný kaskadér.

Scéna pádu ze střechy vznikala na střeše brněnského hotelu Continental. Dopad už byl ale točen v pražské čtvrti Bubeneč. Sám Jiří Langmajer ke svému výkonu říká: „Je to práce jako každá jiná. Ale po dlouhé době jsem zase padal do krabic a bavilo mě to. Na zádech jsem měl páteřák, takže jsem necítil vůbec nic.“

 

Podívejte se na video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=gbBhD6ziMes

 

Ve snímku Přání Ježíškovi se kromě Jiřího Langmajera objeví i Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Veronika Khek Kubařová, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Hana Vagnerová, Matěj Hádek, Jiří Burian, Táňa Pauhofová nebo Michal Isteník.

Už teď je podle producenta o film velký zájem. Tradiční Dámské jízdy hlásí po celé republice téměř vyprodáno. „Máme obrovskou radost, že se na náš film diváci těší. Pět příběhů a podob lásky se navzájem proplétají, aby se všechny završily na Štědrý den. Co víc si přát v této době než šťastné konce. A naše touha je, aby i všem návštěvníkům kin film dělal radost, a všechna jejich přání se vyplnila,“ říká za celý tým snímku Přání Ježíškovi jeho producent a střihač Adam Dvořák.

Vánoční romantickou atmosféru skvěle dokreslují nejen lokace, natáčelo se v Praze, Brně a Josefově Dole, ale i 50 vánočních stromků, přibližně 3500 vánočních světel a ozdob, 170 filmových kostýmů, sníh přírodní, ale i vyrobený ze 40 kilogramů jedlé sody, 50 tun sněhu seškrabaného při údržbě zimního stadionu a 40 litrů náplně do sněhostroje. Sněhové koule se skladovaly v mrazáku a herci během natáčení štědrovečerní večeře spořádali 65 kilo řízků a 5 kilogramů bramborového salátu.

Přání Ježíškovi

V kinech od 11. listopadu 2021

Mimo jiných hrají: Elizaveta Maximová, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Hana Vagnerová, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Veronika Khek Kubařová, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Petr Vaněk, Veronika Marková, Arnošt Goldflam, Jiří Burian, Michal Isteník, Valentýna Bečková, Jakub Barták, Nico Klimek, Irena Máchová, Michal Bumbálek, Milan Němec…

Foto: Bioscop