Jean-Claude van Damme přiletí do Prahy povyprávět o těžkých začátcích i životě na vrcholu

Hollywoodská star míří do Prahy a vy můžete být u toho! Světová legenda těch známých akčních filmů – Jean-Claude van Damme – bude 7. listopadu hlavní hvězdou večera v pražském klubu SaSaZu. 

Agentura VDN Promo pořádá po Miku Tysonovi a Tysonu Furym další event pod hlavičkou série Noc s legendou. Tentokrát osobně dorazí Jean-Claude van Damme, jeden z nejslavnějších akčních filmových hrdinů všech dob. Ten do Prahy sice už v minulosti zavítal, tentokrát to ale bude vůbec poprvé, kdy se fanoušci budou moci se svým idolem plánovaně potkat.

„Chtěli jsme navázat na naše úspěšné večery Noc s legendou a s manželkou jsme si říkali, že tentokrát bychom chtěli nějakého hollywoodského herce. Když se naskytla šance získat tak velkou hvězdu, šli jsme do toho. Jean-Claude van Damme je světovou superstar se skvělým příběhem, který do našeho večera přesně zapadá,“ uvedl promotér VDN Promo Petr Větrovský.

Další z večerů Noc s legendou se uskuteční 7. listopadu 2023 v pražském klubu SaSaZu. Jean-Claude van Damme tam odvypráví svůj pestrý příběh, který začal karatistickou kariérou v Belgii. Poté, co dosáhl mezinárodního úspěchu, se rozhodl, že se stane hercem v akčních filmech a odcestoval do Ameriky. Tam však jeho kariéra zpočátku pořádně drhla. Nikdo o něj neměl zájem, musel se po dlouhou dobu živit jako prodavač pizzy. Jednoho dne potkal slavného producenta akčních filmů Menachema Golana a předvedl mu svou pověstnou karatistickou otočku. Producent pookřál a obyčejného prodavače pizzy pozval přece jen na schůzku. Po sedmihodinovém čekání před jeho kanceláří dostal mladý Jean-Claude van Damme scénář k filmu Krvavý sport (Bloodsport).

Více o těchto strastiplných začátcích i následné úspěšné kariéře se návštěvníci večera dozví přímo z úst samotného hrdiny. „Oproti ostatním večerům jsme změnili filozofii a tentokrát budou v hledišti převažovat stoly. Oproti minulým večerům si tak diváci budou moct užít svého hollywoodského hrdinu z komfortnějšího prostředí. Do prodeje jdou samozřejmě i vstupenky na meet-and-greet. Je jich však omezené množství,“ vysvětlila jednatelka VDN Promo Jitka Větrovská s tím, že vstupenky jsou v prodeji od 1 490 korun. U stolu s občerstvením můžete sedět od 3 490 korun.

 

Foto: Agentura VDN Promo