Jan Dolanský se vrací do seriálu Cesty domů!

Fanoušci seriálu Cesty domů se mohou od září těšit na jednu staronovou postavu. Do děje se z kriminálu vrací záporák Roman Hamzík, kterého hraje Jan Dolanský. Ten sice hrál zápornou, ale zároveň velmi oblíbenou postavu, a když se v seriálu přestal objevovat, jeho fanoušci z toho byli dost rozčarovaní. Jeho podnikatel Roman Hamzík skončil v seriálu ve vazbě poté, co postřelil policajta a byl usvědčený z mnoha podvodů. Scenáristé ale vymysleli, jak ho do děje zase vrátit zpátky.


Protože poslední měsíce trávil Hamzík v kriminále, jeho první natáčecí den po několika měsících se odehrával právě tam – ve vazební věznici v Praze–Ruzyni, kam za ním přijde na návštěvu Bára (Tereza Kostková). Když přijel Honza na plac, s delšími vlasy a vousy vypadal úplně jinak, než jak si ho všichni pamatovali. Tak si z něj trochu utahovali, že v kriminále pěkně zpustl. Honza ale vysvětloval, že delší vlasy má kvůli jinému natáčení. „Fakt jsem rád, že vás zase vidím,“ říkal režisérovi Jaromíru Polišenskému a celému štábu a s každým se nadšeně vítal.


Hamzíka čeká v páté řadě seriálu zajímavý zvrat. Suverénní podnikatel, který si myslí, že si může každého koupit, je pryč. Pořád má sice spoustu peněz, ale připadá si jako nula. Má pocit, že všechno v životě prohrál a nemá nikoho, komu by mohl věřit. Kromě Báry, která ho už jednou dokázala postavit na nohy a na kterou se obrátí s prosbou o pomoc. Právě ona za ním přijde do vězení na návštěvu. Hamzík se do děje vrací jako zlomený a unavený chlap, který hledá důvod, proč by měl dál žít. Bude tím důvodem jeho dcera a bývalá žena? Nebo se snad objeví nějaká jiná žena? To uvidíte v září na Prima family.

Foto: TV Prima