Ivana Korolová pustila do světa další klip

Herečka Ivana Korolová, která září v seriálu Krejzovi, natočila nový videoklip, který vypovídá o touze po žádosti o ruku. Písnička s názvem Kruhy je takovou malou zpovědí zpěvačky, ve které si opět zahrál její manžel, hudebník Jiří Veselý.

Ivana Korolová - Kruhy 1 (2)

Písničku napsala herečka a zpěvačka zpětně, je už totiž rok a půl vdaná. „Nějak mi to nedalo. Napsala jsem to až po svatbě, ale živě jsem na tu dobu vzpomínala. Je to taková zpověď a možná i rada, aby to holky nehrotily. A pro kluky, aby nepromeškali ten správný okamžik,“ prozrazuje Ivana pohnutky, které ji k napsání nového songu vedly.

Ivana Korolová - Kruhy 3

Sama okamžik s žádostí o ruku čekala daleko dříve, ale když přišel, překvapená byla tak jako tak. „Myslela jsem si, že to přijde dřív, a pořád nic. Okolí tak různě tlačilo, vyptávalo se, protože jsme spolu byli šest let. Najednou se všichni kolem mne vdávali, a mně začalo docházet, že už přece je ten čas. Tak proč se rok, dva roky od chvíle, kdy jsme si řekli, že bychom se chtěli někdy vzít, pořád nic neděje?!“ Žádost o roku pak přišla nečekaně, i když jí předcházely okamžiky, které ji předznamenaly. „Manžel mi prozradil, že i on sám v sobě řešil určité věci. Jestli dokáže zabezpečit ženu, jestli na to má. Je pravda, že to mě nenapadlo…“

Ivana Korolová - Kruhy 1 (1)

Takže ani muži to nemají jednoduché – a na základě toho vznikl singl s komorním videoklipem a s názvem Kruhy, ve kterém Ivana vystupuje se svým manželem, bez kterého by to zdaleka nebylo tak autentické. „Odehrává se to v jedné místnosti, kam je vměstnaný náš život. Já i on si během toho prožíváme svoje příběhy, a nakonec to šťastně dopadne,“ přiznává herečka a dodává, že kdyby nebyla nyní vdanou paní a byla by stále „na čekačce“, asi by tahle písnička nikdy nevznikla. „Je to zvláštní období, kdy žena tajně vyčkává na žádost, a nechce to na plnou pusu říct, aby nezkazila to kouzlo. Ale teď už to můžu přiznat,“ uzavírá herečka s úsměvem.

KR - Ivana Korolová

Foto: TV Prima