Ilona Csáková vyrazila do Prahy i s manželem. Víme, co se dělo

Zpěvačka Ilona Csáková pokřtila za účasti kapelníka Golden Big Bandu Prague Petra Soviče, Martina Pošty a hlavně svého manžela Radka Voneše své aktuální album Pořád jsem to já, které vyšlo 6. dubna 2018 u Supraphonu. Stalo se tak v kavárně DRBárna Divadla Radka Brzobohatého.

IMG_3052_resize

Kamarádku přišla podpořit i kolegyně Bára Basiková, ale i fotografka Lenka Hatašová, která nafotila fotoset, jenž dokresluje novou část kariéry zpěvačky s tajemným altem a charismatickým vystupováním. Asi výraznější použití fotoshopu a retuše způsobilo, že Iloně to na snímcích sice velmi sluší, ale moc si na fotografiích není podobná.

IMG_3035_resize

Výrazným aspektem alba Pořád jsem to já je skvělý zvuk, který je výsledkem velkorysého způsobu nahrávání. Během něj dostaly zásadní prostor »živé« nástroje společně s velkým hudebním tělesem a vzniklo tak skutečně povedené swingové album.

IMG_2903_resize

Nový zvukový kabát dostaly písně z Iloniny hitové éry, například skladby Proč mě nikdo nemá rád, Tornero, Pink, a nebo Malý vůz. Ilona celé album natočila za podpory výtečného big bandu, přičemž spojila své síly s nejmladším zpívajícím kapelníkem Petrem Sovičem. Kromě již zmíněných ověřených hitů naleznou posluchači na novince i písně, které složili Ondřej G. Brzobohatý, Jiří Škorpík, Augustin Bernard, Patricie nebo skladby, které fanoušek v podání Ilony ještě nezná. Jedním z nich je i novinka – duet s Karlem Gottem nazvaný Pláč.

 

Foto: Supraphon / Martin Kubica