Herečka Ulice Patricie Solaříková má Psí život

Herečka seriálu Ulice Patricie Solaříková pokřtila charitativní kalendář s názvem Psí život 2014. Akci moderoval Petr Vacek a role kmotry se ujala herečka seriálu Gympl s (r)učením omezeným Kateřina Hrachovcová.


Pro spolupráci Patricie oslovila své kolegy ze seriálu Ulice i další tváře českého šoubyznysu, kteří pro dobrou věc zapózovali fotografovi Martinu Linhartovi. Mezi nimi například Vilma Cibulková, Ljuba Krbová, Ondřej Neff, Ilona Svobodová, Aneta Krejčíková, Dana Batulková, Adrian Jastraban, Martin Hofmann, Roman Vojtek, Míša Badinková a mnoho dalších.


Letos se jedná už o druhý ročník a autorkou projektu je sama milovnice psů Patricie Solaříková. Ta přiznává, že focení byla pro všechny zábava, nejsložitější ale bylo dát dohromady potřebné rekvizity: „Usmyslela jsem si, že budeme fotit s cadillacem a že jinou barvu než červenou nechci. Nebylo vůbec jednoduché ho sehnat, nakonec jsem ale měla štěstí a našla kontakt na pána z klubu milovníků cadillaců, který mi na focení ochotně přivezl originál americký cadillac z roku 1969. Tak na tuhle fotku jsem opravdu pyšná,“ prozradila herečka.


Kalendář bude v prodeji v obchodním centru na pražském Smíchově a výtěžek půjde na podporu tří psích útulků v Praze. V loňském roce se vybralo šedesát tisíc korun a tato částka byla rozdělena mezi tři útulky.

Foto: TV Nova