Herečka Eva Josefíková potvrdila, že čeká miminko

Herečka Eva Josefíková málem s měsíčním zpožděním potvrdila informace časopisu Rytmus života, který před Vánoci uveřejnil informaci, že je těhotná. Coby Denisa Kánská si v seriálu Slunečná okusila, jaké to je chodit po ateliéru s těhotenským bříškem. A zatímco v seriálu její Denisa porodila krásnou holčičku, a bříško tak mohlo zmizet, nestalo se. Eva totiž svým seriálovým těhotenstvím skrývala to skutečné.

Do seriálu Slunečná nastoupila Eva Josefíková, aby nahradila těhotnou kolegyni Veroniku Arichtevu. Netrvalo to ale ani rok a sama herečka je teď těhotná. Značnou chvíli se jí to dařilo před veřejností držet pod pokličkou. „Bylo fajn, že těhotenství bylo připravené už od Verči Arichtevy a moje břicho rostlo skrytě pod tím molitanovým, kterým mě vycpávali v kostymérně. Přiznám se, že mi právě toto dlouho pomáhalo udržet mé skutečné těhotenství v tajnosti,“ prozrazuje herečka, která Rytmu života své těhotenství v prosinci nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Pouze uvedla, že neví, proč by to mělo zajímat cizí lidi. „Budu tyto věci ventilovat se svými blízkými, tak se nezlobte,“ odpověděla Rytmu života na přímou otázku.

Po necelém měsíci ovšem změnila názor a své těhotenství už ventiluje veřejně. A stále pokračuje v natáčení. „Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Dokonce už natáčíme i scény s miminkem, které Denisa nedávno porodila. Takže tu mám takové malinké trenažérky,“ usmívá se Eva Josefíková, která slíbila, že pokud to půjde, z placu jen tak nezmizí. „Zatím mám v plánu natáčet do dubna, pokud tedy bude vše v pořádku. A pak? Ať se diváci nechají překvapit,“ záhadně poodhaluje herečka.

Pro jejího kolegu Maroše Kramára to ovšem znamená, že už podruhé bude řešit tu samou situaci. „Jsem překvapený, ale mám velkou radost. Jsem rád, že jsem u toho, když se rodí zdravé, krásné děti. Takže herečky, které nemůžou mít děti, ať se hlásí k nám do Slunečné,“ dodává s humorem Maroš Kramár, který představoval seriálového partnera Veroniky Arichtevy a nyní Evy Josefíkové. „Na druhou stranu mám trochu obavu, aby se se mnou herečky nebály hrát,“ přemýšlí slovenský herec.

Foto: TV Prima