Heidi Janků: Vánoce jsem zvládla bez stresu

„Letošní Vánoce proběhly u nás doma v pohodě a klidu a hlavně bez stresu, že něco nestíhám. Určitě jsem nestihla všechno, co bych měla, třeba umýt okna, ale co, Ježíšek se narodil v maštali, tak by mohl ze sterilního prostředí klidně onemocnět,“ usmívá se zpěvačka a moderátorka Heidi Janků, se kterou se setkáváme na TV Barrandov v lechtivém magazínu Intim Night. A nyní bude zpívat i tancovat v hlavní tříhodinové silvestrovské show Barrandovský Silvestr, kterou odvysílá TV Barrandov 31. prosince od 21.05 hodin.


„Stresu jsem si ale užila v posledním měsíci roku docela dost, hlavně na cestách se strachem, že nestihnu vystoupení, kterých jsem v době Adventu měla opravdu hodně. Nicméně vše jsem zvládla, dokonce bez zdravotních problémů a hlavně se mi povedl docela husarský kousek. Naplánovala jsem a skloubila naše pracovní cesty i s návštěvami a setkáními s větší části našich rodin. To už se nám dlouho nepovedlo a musím říct, že pro mě to byl ten nejhezčí dárek, i když ty hmotné, malé upomínky taky proběhly. Zvládli jsme ostravskou větev mé rodiny – tetu, bratrance a všechny blízké, setkali jsme se i se synem Ivoše Adamem a jeho rodinou. A 22. prosince jsme měli dvě skvělá vystoupení na vánočních trzích v Opavě a Olomouci, kde jsem se potkali se spoustou známých, ale hlavně proběhlo i setkání s Ivošovou dcerou Yvonkou a jejím manželem Petrem, vnučkou Luckou a manželem Ondrou. Bylo to asi nejveselejší setkání, které skončilo dost pozdě v noci!“ odlíží se za uplynulými týdny Heidi.


„Pak už byly Vánoce u nás doma v Uhříněvsi takové poklidné. Večeři už docela zvládám připravit bez zádrhelů a tak jsme měli i čas jít na procházku k našemu rybníku nakrmit kačeny. Stejný nápad měla ale asi většina obyvatel Uhřiněvsi, protože kačenky byly přežrané a nic nechtěly. ☺ Ale i tak byla procházka krásná,“ dodala se smíchem sympatická Heidi. O svátcích zvládla i s mamželem Ivo Pavlíkem pár návštěv i několik vystoupení a pak už balila kufry. Silvestr totiž přivítá na dovolené na Kanárských ostrovech. „Ani moc nesleduju jaké tam je počasí, protože mi bude stačit odpočívat a nic nedělat, abych nabrala síly na ten další rok. Moc bych si přála, aby byl aspoň takový jako tento. No a hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a krásných pracovních příležitostí bych samozřejmě ze srdce přála i čtenářům portálu TopVIP.cz!“

Foto: TV Barrandov, Ivox