Hanu Zagorovou zavedl nový klip do léčebny pro workoholiky

 

Stálice naší populární hudby Hana Zagorová vydala loni na podzim u vydavatelství Supraphon novinkové album, které nazvala podle písničky zpěváka a skladatele Marka Ztraceného Já nemám strach. Píseň je úsměvnou reakcí na trend dnešní doby, jenž vytváří obrovský tlak, abychom všechno stíhali na sto procent a zároveň stále vypadali a cítili se mladě.

videoklip_Zagorova_photoRenataVesela

Na scénáři videoklipu, který si v nečekaném kontextu pohrává s textem písně, spolupracovala Hana Zagorová s producentem Lubošem Křížem. Režisér Ondřej Urbanec a kameraman Anton Evdoshenko v produkci Karla Vaňka z Manaworld Creative přivedli zpěvačku do léčebného zařízení, kde se zúčastňuje skupinových terapií pod vedením Ondřeje Sokola. Do prostředí, připomínajícího film Miloše Formana Přelet nad kukaččím hnízdem, vnáší zpěvačka v roli pacientky překvapující optimismus a nakažlivou radost ze života.

nataceni-klip_Zagorova_Ja-nemam-strach

Je to celé virtuální představa jakéhosi sanatoria workoholiků a zajetí vlastními nahrávkami v domácím kině, která mě pronásleduje před natáčením písničky ve studiu dříve, než sundám virtuální brýle,“ popsala ve zkratce videoklip Zagorová. Spolu s ní a s hercem Ondřejem Sokolem se v epizodních rolích objeví například herečka Sara Sandeva či celá hudební skupina Boom! Band včele s kapelníkem Jiřím Dvořákem.

realizacni-tym-klipu_ZAGOROVA_2019

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=11y3zRDFVlM

Album: https://lnk.to/HanaZagorovaJaNemamStrach

cover_Zagorova_Ja-nemam-strachb098383d

Foto: Supraphon / Renata Veselá