Eva Pilarová oslavila 75. narozeniny s předstihem!

TV Barrandov je prvním gratulantem k blížícímu se životnímu jubileu zpěvačky Evy Pilarové. První dámě českého swingu věnuje druhý díl pořadu Vše nejlepší, který oslavuje výročí těch nejzářivějších hvězd českého showbyznysu. K 75. narozeninám jí bude gratulovat moderátor pořadu Aleš Cibulka už tuto sobotu 14. června ve 20.10 hodin.


A nebude na to sám! Pěvecké legendě popřejí i její přátelé a kolegové Vojtěch Dyk, Matěj Ruppert, Osmany Laffita, Jan Přeučil, Michal Jagelka a zpěvaččin manžel Jan Kolomazník. „Eva Pilarová je ve vodách českého šoubyznysu něčím naprosto výjimečným. Při svém gigantickém talentu vždy zůstala skromná, a i když by mohla, hvězdné manýry nikdy nemívala. Je nám velkou ctí, že poslední léta o ní můžeme s mým Michalem říci, že je naší dobrou kamarádkou,“ tvrdí průvodce televizní narozeninovou oslavou Evy Pilarové Aleš Cibulka.


„Byla jsem z toho natáčení nervózní. Aleš mi dopředu za žádnou cenu nechtěl říct, o čem si budeme povídat. A byl to opravdu večer plný překvapení,“ netajila se Eva Pilarová. A narážela tím na živého hada, kterého dostala pro daný večer darem.


„Ona neváhala a okamžitě si toho škrtiče dala kolem krku. Já i publikum jsme zůstali paf,“ vzpomíná na natáčení Cibulka s tím, že zpěvačka bez mrknutí oka přešla i nepříjemné chvíle natáčení. „I když bylo ukrutné vedro,a to víte na natáčení se pořád na něco čeká, zvládla vše bravurně a s přehledem. A ještě něco: když jsme do jejího pořadu zvali hosty, žádný z nich se nerozmýšlel ani vteřinu,“ dodal Cibulka.

Foto: TV Barrandov