Eva Perkausová byla k sežrání, málem ji slupnul krokodýl!

Sexbomba Eva Perkausová (23) se života nebojí. Na dovolené v Tunisku se například nabála navštívit zdejší krokodýlí farmu, vyšplhat na skalní masiv nad oázou Chebika, nebo si zahrát na Titanic na transportní lodi.

Eva Perkausova 1 (3)
Dovolená se sexy moderátorce TV Prima vážně vydařila a zážitků si ze sluncem zalitého Tuniska přivezla nepočítaně. Jedním z nejsilnějších ale určitě byl ten, kdy si mohla v náruči pochovat pravého krokodýla nilského. „Bylo to neskutečné! Byl opravdu maličký, podle ošetřovatele měl jen několik týdnů. Ale na té farmě jich měli daleko víc,“ prohlásila půvabná Eva Perkausová. Ta se v rámci Djerba Explore parku podívala i do místního muzea islámských tradic.

Eva Perkausova 1 (1)
Povyražení ale měla daleko více, navštívila například i pouštní oázu Chebika, která je plná palem datlovníku. „Je to v části, která je již velice blízko saharské pouště a tak je tam cokoliv zelené velmi vzácné. Oáza samotná je vetknutá do skalního údolí a z vrcholku nad ní je na ní překrásný výhled. Jen se tam člověk musí vyškrábat,“ řekla se smíchem věčně optimistická blondýnka.

Eva Perkausova 1 (2)
Odpočinek od pouště nalezla na přívozu, jež je jednou z cest, která spojuje ostrov Djerbu a tuniskou pevninu. Cesta trajektem trvá asi dvacet minut a ty Eva využila k napodobení slavné scény z filmu Titanic. Za ní však nestál Leonardo DiCaprio, ani její současný přítel, kterého úzkostlivě tají a který zůstal v Praze. Eva byla zkrátka sama, ale to jí nebránilo v tom užít si chladivého vánku, který ji příjemně osvěžoval.

Jak se Eva Perkausová předvedla v plavkách na pláži? A jak co se předvedla na solném jezeře Chott el Djerid? Dozvíte se už zítra exkluzivně na webu www.topvip.cz

Foto: CK Blue Style