Eva Hráská: Místo zásnubního prstýnku budu mít novou ložnici

Do Ordinace v růžové zahradě 2 již brzy naskočí nová posila, kterou je herečka Eva Hráská. Ta v seriálu ztvární roli popové hvězdy Kary Star, která rozvíří atmosféru v rodině Mázlových. Eva nám prozradila, jak nejraději tráví svátek zamilovaných a co k němu dostane.


„Lásky je jako šafránu a mělo by se využít každé chvíle pro její oslavu, a proto jako každý jiný den se budu snažit svému drahému ukázat, že ho mám opravdu ráda a jak moc je v mém životě důležitý. Díky němu cítím lásku každý den. No a jelikož miluji tradice, protože mi připomínají domov, tak budu Valentýna slavit tak, jak praví valentýnská tradice,“ prozradila Hráská.
Herečka nikdy nedostala žádný kuriózní dárek k svátku zamilovaných, vždycky to byla klasika – čokoláda, květiny, přáníčka, plyšáci. „Letos jsem si naběhla. Říkám partnerovi: Víš, co bys mi mohl dát letos k Valentýnu? Mohli bychom si udělat novou ložnici nově vymalovat, udělat tam vestavěnou skříň a zkrátka ji kompletně překopat. Ovšem partner byl velmi pohotový a říká: „No, tak měl jsem sice pro tebe takovou malou krabičku s broušeným kamínkem, ale když jinak nedáš, bude ložnice. No takže příští rok raději budu mlčet,“ dodala herečka.

Foto: TV Nova