Duchoslav riskuje a utrácí manželčiny peníze za luxus!

Představitel nezkrotného Vikiho Cabadaje z dnes již legendárního filmu Sněženky a machři Antonín Duchoslav si to umí zařídit. Zatímco většina mužů těžce dře, aby zajistila rodinu, on žije stále svůj volnomyšlenkářský život. Nejenže šel místo manželky na mateřskou dovolenou, navíc rozhazuje její těžce vydělané peníze za drahé vozy, aby udělal dojem na jiné ženy.


Když se před časem Duchoslav ukázal na koupališti Rolava v Karlových Varech, kde usedl v porotě road show Telent show 2012, všichni přítomní si zpočátku mysleli, že přijel moderátor Leoš Mareš. Filmový Viki Cabadaj totiž dorazil v nachlup stejném luxusním voze Porsche Cayenne za čtyři miliony korun, kterým jezdí i oblíbený moderátor. Na rozdíl od mu ale neříká pane.


„Když jezdím na pracovní akce, tak si vždycky půjčuju drahá auta od Diamond Car centra, kde si dokonce nechávám svůj vůz opravovat. Není to proto, že bych nechtěl jezdit svým vozem, ale přece jenom to vypadá lépe, když přijedu nějakým drahým a luxusním vozem,“ svěřil se Duchoslav, který neutrácí manželčiny těžce vydělané peníze jenom za drahé vozy. Potrpí si totiž i na luxusní hotely, což předvedl i v Karlových Varech, kde se na jednu noc ubytoval v Luxury Spa and Wellness Prezident hotelu, kde se ubytovávají jenom lide, kteří na to opravdu mají.


Otázkou zůstává, jak dlouho mu bude jeho manželka tyhle jeho hvězdné manýry trpět. Pokud by ale došlo na nejhorší a přetekl pomyslný hrnek trpělivosti, mohl by Duchoslav ze dne na den skončit opět jako obyčejný šupák. Jeho manželka totiž patří mezi jedny z nejuznávanější tuzemské právničky a určitě by věděla, jak se svým manželem zatočit.

Foto: Archiv