Dcera Dominika Haška je zpěvačkou! Podívejte se na její debutový klip

Od doby, kdy se Dominika Hašková, dcera známého brankáře Dominika Haška, objevila v soutěži Česko–Slovensko hledá talent, uplynul už nějaký pátek. Za tu dobu Dominika nejen dospěla, ale vyzrála i hudebně. Vystoupila ze stínu svého otce a buduje si svou vlastní uměleckou kariéru. Žije ve Velké Británii, kde studuje konzervatoř Leeds College of Music a naplno se věnuje hudební dráze zpěvačky. V rámci studia založila kapelu DOMI, s níž vydává debutový klip Let me follow, který šíří jak v Anglii, tak České republice.

2zkssBgJ

Formace DOMI je spojením několika národností, což skupině dodává zajímavý styl a různorodý pohled, který se v jistém okamžiku umělecky dokonale střetává. Hudebně mísí pop s elektronikou a inspiruje se hudebníky jako Sigrid či Dua Lipa. Ke svému prvnímu videoklipu oslovila česko-americká zpěvačka Dominika svého dlouholetého kamaráda Ruye Okamuru, který studuje režii. Text singlu i hudbu napsala Dominika, nahrávání probíhalo s celou kapelou v prostorách školy Leeds College of Music a za produkcí stojí kamarád ze školy.

wd4T7CkK

Jsem ráda, že se na mém debutu podíleli lidé, kteří jsou mi velmi blízcí a dobře mě znají. Chtěla jsem, aby Ruy natočil můj první klip. Mou jedinou podmínkou bylo, aby mělo video příběh. Věděla jsem, že se mu podaří ukázat, co pro mě ta písnička znamená. A povedlo se! Navíc jsem se ztotožnila s hlavní postavou. Jsem velmi spontánní a občas záměrně dělám věci, které mi nejsou úplně vlastní, abych sama sebe více poznala. O tom také příběh klipu pojednává. Natáčení probíhalo skvěle, přátelsky. Když se mi něco nelíbilo, nebyl problém něco pozměnit,“ přibližuje natáčení klipu Dominika.

owweSAVR

Klip vznikl na Slovensku. „Chtěl jsem najít výjimečné místo. Takové, které se bude lišit od standardu Velké Británie. Rozhodl jsem se natáčet v jiné zemi, která má ale blízko k našim kořenům. Jelikož studuji filmovou režii, líbilo se mi klipu vdechnout příběh, než ho postavit pouze na scénách s interpretem. Píseň jsem pojal tak, že sledujeme postavu, která chce uniknout předurčenému směru života a chce následovat své srdce. Je to příběh o dívce, která se doma necítí dobře, pak ani s partou puberťáků a tak pokračuje sama v hledání sebe samotné,“ popisuje příběh klipu Ruy.

HL4qrzaL

DOMI je energické a na české scéně netradiční autorské hudební uskupení, které v současné době plánuje vlastní tour po Velké Británií. „Přála bych si, aby lidi měli radost z mé hudby a něco jim dávala. Aby tancovali a těšili se z ní. Chtěla bych, vystupovat za hranicemi Británie, na letních festivalech v Čechách i kolem světa. A moje hudba se jednoduše šířila po celém světě. To je můj fucking dream,“ říká charismatická a cílevědomá zpěvačka, která si jde tvrdě za svými sny.

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=rn2tMOI7bFA

Facebook: https://www.facebook.com/We.Are.DOMI/

Foto: Wisemusic