Dara Rolins o Rytmusovi: Mohl by být někdy spolehlivější

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show zpěvačku Daru Rolins a jejího přítele Patrika Vtbovského alias Rytmuse. Podotkl, že oba vystupovali den předem v Londýně a pak v Manchesteru. Zajímalo ho, jestli je na koncertech krajanů publikum jiné než na Slovensku nebo v Čechách. „Určitě je jiné,“ souhlasil Patrik. „Proto se sem vracíme,“ dodala zpěvačka. „Vy jste stále v takovém hrdličím období. Už třetí rok. Není to trochu divné?“ nadhodil s nadsázkou moderátor. „Divné to není, ale běžné to v showbyznysu taky není, tam se páry hodně mění – kromě tedy vás, vy jste stálice,“ obrátila se Dara na moderátora.


„Ale přece jen by mě zajímalo: Dalo by se na tom druhém něco změnit, i když jste v takové idylce?“ vyptával se moderátor. „Mohl by být někdy spolehlivější,“ prozradila Dara. „Bylo by dobré, kdyby ses sprchovala aspoň jednou za týden,“ rýpl si s nadsázkou za smíchu diváků Rytmus do Dary. Prozradil, že mu vyhovuje, že Dara je o čtyři roky starší, a tím pádem je v mnoha věcech vyzrálejší než on. Moderátora zajímalo, jestli se shodnou třeba i v případě stavby a zařizování jejich nového domu. „To nechávám na Daře, židle vybírá ona,“ vysvětlil Patrik.


Jan Kraus prozradil, že se Dara s Patrikem znali sedm let, a teprve pak se do sebe zamilovali. „Je zajímavé, že jste spolu tak dlouho, a stále žádný společný hudební počin,“ divil se moderátor. „Co se má stát, tak to přijde,“ vysvětlila Dara. A prozradila, že na Patrikovi má mimo jiné ráda, že je stále v dobré náladě, dokonce i po ránu. „V kolik vstáváte, Patriku?“ vyptával se moderátor. „Chodím spát kolem čtvrté, páté ráno, a tak vstávám až někdy po poledni,“ vysvětlil Patrik. „Když mu kolem třetí odpoledne nosím snídani do postele, tak se na mě vždycky usmívá,“ dodala Dara. Patrik na to reagoval tím, že je ve vztahu s Darou stále šťastný, a že jestli mu za pár let »nepřepne«, tak žádné změny v osobním životě rozhodně neplánuje. A na závěr je moderátor požádal, jestli by spolu něco premiérově nezarepovali.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání hudební pár Dara Rolins a Rytmus, spisovatelka Iva Pekárková a fotbalista Tomáš Kalas. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. dubna ve 22.15 hodin na Primě.
Foto: TV Prima / Adam Kraus