Daniela Šinkorová promluvila o muži, který ji měl jen na okrasu!

Na Prima Cool pokračuje talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře, která je o vztazích, sexualitě, a hlavně na úrovni! Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. Tentokrát do talkshow k Miloši Pokornému zavítá i herečka Daniela Šinkorová a budou se dít věci!

Daniela Šinkorová v pořadu například prozradila to, že přátelství ženy a mužem může existovat, ale musejí se nastavit jasná pravidla. Zároveň říká, že potřebuje italskou domácnost, protože když se schovává všechno pod pokličku, tak to časem vybouchne. Dokonce i přiznala, že byla s mužem, který ji měl pouze na okrasu!

„Jednou jsem chodila deset dnů s Řekem, který studoval v České republice. Měl bohaté rodiče, pohyboval se v nejvyšší společnosti, všude mě zval a chtěl, abych ho prezentovala. Jednou jsem si dovolila přijít do klubu, kde se očekávalo, že budu mít dlouhou večerní, uřícená z natáčení. Měla jsem šaty a tenisky. A on mě přede všemi lidmi zpráskal do malé kuličky. Vyřvával, že tohle se nedělá, že mu dělám ostudu a že se takhle žádná ženská nechová. Hned ten večer jsem si uvědomila, že takhle to nejde, a rozhodla jsem se, že je konec.“

Nenechte si ujít talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře už v pondělí ve 21.10 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima