Co to Háma se Sokolem provedli Reyi Korantengovi?

Poslední den v roce je za dveřmi. Přípravy silvestrovského večera vrcholí, chlebíčky se obkládají, šumivé nápoje se chladí, večírky mohou začít. Na Nově však mají napilno. Do půlnoci se musí najít moderátorka Lucie Borhyová, která beze stopy zmizela přímo ze zpravodajského studia! K vyřešení Velkého silvestrovského případu byli povoláni detektivové Aleš Háma a Ondřej Sokol. Jak tohle jen dopadne?

Stín podezření samozřejmě padne i na Luciina věrného kolegu, moderátora Reye Korantenga. Byl totiž jedním z posledních, kdo ji ten den viděl. To, že silvestrovský večer stráví ve výslechové místnosti, by ho předtím asi sotva napadlo, důkladně prošetřit se ale musejí všechny stopy. Motiv by tu byl: Co když chce Rey tentokrát pronést silvestrovský přípitek sám, bez Lucie?

„Výslechové metody, které na mě použili Ondřej s Alešem, jsou přinejmenším velmi zvláštní. Člověk musí být v neustálém střehu, protože absolutně netuší, co se stane v další vteřině,“ říká Rey Koranteng. „Naštěstí se jednalo pouze o hereckou akci, u které jsme si užili spoustu legrace, takový výslech bych skutečně zažít nechtěl. Co mi ti dva provedli, zjistí diváci Novy už v sobotu večer. Přeji jim, ať se u naší show skvěle baví!“ dodává populární moderátor.

Tvoje tvář má známý hlas – Velký silvestrovský případ začíná na Nově v sobotu 31. prosince ve 20:40 hodin.

Foto: TV Nova