Čížkovská a Janáčková: Jedna ruší zmrzlinové orgie a druhá obléká »skafandr«

Činky, běžecký pás, železné koule anebo speciální »skafandr« ! Na herečky Evu Čížkovskou ze seriálu Ohnivé Kuře a Kristýnu Janáčkovou z Přístavu čekala v tělocvičně opravdová muka. Eva má po dovolené, Kristýna po mateřské. A obě dobře vědí, že je nejvyšší čas dostat se znovu do formy. Proto spojili své síly a nastoupily na značky pražského studia Vacu Opatov, kde na ně čekaly speciální přístroje, cvičení a zábaly.

foto 1
Jako seriálová kuchařka Jarka vyvařuje Eva Čížkovská v Ohnivém kuřeti v Grand Hotelu. Luxusní hotel si ale nenechala ujít ani na své letošní dovolené v Dubaji, kam zamířila s dcerou. Lahůdkám místní kuchyně prý nemohly odolat. „Člověk se méně hýbe, opaluje se, leží na pláži, lenoší. Přes rok to normálně nedělám, ale tu dovolenou si vždycky užiju,“ směje se opálená Eva.

foto 21
Teď si ale nasadila pořádný dril a předvedla, že se cvičení rozhodně nebojí. A aby byl efekt cvičení dokonalý, musí ještě uhlídat své chutě. „Mám pořád nepřekonatelnou chuť na zmrzlinu. Sladké si ale už nedávám večer, jen ráno k snídani,“ prozradila Eva taktiku, jak na dokonalou postavu.

foto 17
Do divácky oblíbeného seriálu Přístav připluje nová posila – sympatická Dana v podání herečky Kristýny Janáčkové. Také byla na dovolené, ale na té mateřské, kdy zpozorovala, jak ručička váhy letí nahoru. „Když jsem přestala kojit, tak jsem najednou z ničeho nic začala nabírat, nakonec jsem nabrala tři kila. Chci teď dvě kila shodit,“ plánuje zadýchaná Kristýna.

foto 12
Už od března proto několikrát týdně cvičí. „Makám, takže využívám vibrační plošinu a přístroj, do kterého vás zavřou a půl hodiny chodíte. Mají i různé zábaly, detoxikační, na hubnutí nebo proti celulitidě. Funguje to tak, že vám tělo dají do speciálního obvazu, pak si oblečete skafandr a hodinu a půl ležíte, nejraději mám detoxikační“ prozrazuje Kristýna. Nefláká se ani její malý syn Luis: „Je super, že tam může se mnou chodit, je tam dětský koutek a on je tam hrozně spokojený.“

foto 15
Její tělo se mění tak rychle, že si už zakázala váhu. „Kila jdou stále dolů, ani nevím, kolik teď vážím. Se cvičením nabírám svaly, takže ta váha je teď nepodstatná a cítím se mnohem líp. Vidím to i na oblečení, protože mi je dobře i v upnutých šatech a jsem zpevněnější,“ směje se sympatická herečka.

foto 14
Žádný alkohol a lepek! To je Kristýny recept na hubnutí a radu má i pro vás: „Zařadila jsem do jídelníčku bezlepkové těstoviny, které v sobě mají látku napomáhající hubnutí, to je teď moje novinka. Jím hodně fazolky, pohanku, lusky, křepelčí vajíčka, aby moje tělo dostávalo co nejvíce živin.“

foto 3
Je dokonce možné, že se z ní stane šampionka. „Cvičení mě baví, nabíjí, je tam skvělá atmosféra, neumím si moc představit, že bych přestala,“ říká energií nabitá kráska. Tak se těšte, Eva s Kristýnou svá vymakaná těla a perfektní křivky předvedou už brzy v seriálech FTV Prima.

Foto: TV Prima