Česko Slovensko má talent: Sestra Miss World Livie Kuchařová chce být zpěvačkou!

Letí to, letí (doslova), takže Česko Slovensko má talent bude mít v neděli večer na obrazovkách Prima family už čtvrté pokračování! Pokud si myslíte, že vás už nic nemůže překvapit, tento díl vám dokáže opak. A létat se bude z ochozu Mahenova divadla v Brně!


Základem talentové soutěže je sice mít talent, někteří soutěžící však sázejí spíš na originalitu. To je i případ prvního vystupujícího, který zazpívá čínsky. Vždyť co pořád s angličtinou? K postupu to sice nestačí, kdo z účinkujících se však může pochlubit, že rozesmál porotu tak, až její členové málem spadli ze židle? „Půjdu na rok do Tibetu a tam budu meditovat, abych se z tohoto vzpamatoval. Lecjaký útok bulváru je nic proti vašemu vystoupení, tohle je poslední rána. Na shledanou, anebo radši ne…“ komentuje vystoupení slovensko-asijského zpěváka Jaro Slávik.


Asijskou kulturu v Evropě vystřídají na pódiu sportovci. Dozvíte se, co všechno se dá – tedy kromě hry – dělat s florbalovou hokejkou nebo jak si stylově připravit čaj a přitom spálit extrémní množství kalorií šlapáním na kole(čku), které to klasické připomíná jenom základním tvarem. Správný sportovní výkon musí být pochopitelně patřičně podpořen, o což se postará skupina cheerleaders.


Zpěváka Tomáše Botlóa do soutěže Česko Slovensko má talent přihlásila žena. Od dvaadvacetiletého muže, který vypadá minimálně o deset let starší a doma má šestiletou dceru, porota víc než zajímavý životní příběh nečeká, o to větší překvapení však zažije. Tomáš prostě umí! „Od vás já bych rád poslouchal i to, jak zpíváte telefonní seznam,“ vysekne mu poklonu Jaro Slávik.


Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař moderují Česko Slovensko má talent už třetí rok, takže je čas na změnu, řekl si nejspíš Jaroslav Dobeš, jehož životním snem je stát se moderátorem a hodlá ho realizovat právě prostřednictvím této soutěže. Jak to dopadne? A máte se v některém z příštích dílů bát o své oblíbené průvodce?


Příběh malého bubeníka Andreje je důkazem, že i když se k vám někdy osud postaví zády, pořád můžete dokázat velké věci. O nepříznivých okolnostech, byť jiného charakteru než u Andreje, by Jozef Pátrovič mohl napsat knihu! Protože casting před štábem opět nevyšel, jak si představoval, předstupuje v letošním ročníku rovnou před porotu. Tentokrát s duetem Zvonky štěstí, přičemž Karla Gotta i Daru Rolins si – jak taky jinak u hvězdy – odzpívá sám. Někdy ani zpívat nemusíte, byť to máte v plánu a perfektně nacvičené, a rovnou postoupíte do semifinále. Třeba jen díky obyčejnému rozhovoru s porotou. Že to není možné? Věřte nevěřte, my vám ukážeme že ano.


Zpěváků a zpěvaček jsou v soutěži Česko Slovensko má talent mraky. Ale zpěvaček, které by měly za sestru Miss World? Takových je na světě (!) málo, pokud tedy vůbec nějaká… V Česku nicméně jednu máme. Jmenuje se Livie Kuchařová a ukáže vám, že ani se slavným jménem nemá člověk cestu k úspěchu umetenou. Hudební skupina Reflex pak předvede, kterak se dá v pětici hrát na piano a obdržet čtyřikrát „ano“ od tříčlenné poroty. Vrchol pak bude patřit Darrenu Taylorovi alias Profesorovi Žbluňk. Z výšky devíti metrů skončí z ochozu Mahenova divadla do bazénku s hloubkou pouhých třicet centimetrů! Co porota na originalitu řekne tentokrát? Dívejte se v neděli 30. září od 20 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima