Bývalý partner herečky Krejčíkové v seznamce První večeře! Najde mu Pohlreich pravou lásku?

Televize Prima připravila pro diváky zbrusu novou seznamovací show s názvem První večeře. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer. Do seznamky se přihlásil i devětadvacetiletý Patrik Veselý, bývalý partner herečky Kateřiny Krejčíkové z Divadla Na Fidlovačce, sestry Anety Krejčíkové. S Kateřinou má Patrik čtyřletou holčičku.

„Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, tak můj táta od nás odešel. Celej život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější,“ přiznává Patrik. A proč k rozchodu došlo? „Je herečka. Už jen to, že je herečka… Hrála v Divadla Na Fidlovačce a tak nějak se tam zakoukala do herce.“

Patrik je rodinný typ, má rád sport a rád se seznamuje. „Jak příjmením, tak povahou jsem veselý člověk. Na nic si nehraju. Podnikám, jsem dost vytížený a veškerý čas vkládám do práce. Jednou bych chtěl být hodně bohatý a úspěšný člověk.“

Zdá se, že Patrik je ideálním partnerem. Najde v První večeři lásku svého života? První díly nové seznamovací show sledujte už v pondělí ve 21.35 hodin na Primě.

O čem je První večeře?

Televize Prima připravila pro podzimní vysílání zbrusu novou seznamovací show s názvem První večeře. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer. A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede populární kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis a romantická setkání okoření svým typickým humorem. „Mou úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Za běžného provozu vidíme setkávání lidí nad dobrým jídlem dnes a denně. Restaurace je místo, kde se seznamují, rozcházejí, dostávají výpovědi. My se o ně musíme vždy perfektně postarat a být naprosto profesionální,“ říká Zdeněk Pohlreich, který byl při natáčení překvapený obsahem rozhovorů některých párů. „Uvidíte velmi zajímavé věci. Myslím, že produkce pořadu vybrala neskutečně pestrou směsici lidí. S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ směje se šéfkuchař. „Já sám bych odvahu na rande naslepo neměl, proto všechny, kteří do toho jdou, obdivuju. A přeju jim, aby ten neznámý protějšek byl pro ně co nejpřijatelnější a aby si vzniklé sympatie odnesli s sebou.“

Televize Prima natáčí seznamovací reality show podle úspěšného televizního formátu First Dates, který vznikl ve Velké Británii a který postupně adaptovaly země po celém světě. České premiéry se diváci dočkají na konci srpna na Primě.

Účastníci:

Zájemci se do pořadu přihlásili, aby dali šanci novému seznámení prostřednictvím netypické seznamky. V celkem osmi dílech se diváci seznámí s dvaatřiceti páry. Své štěstí zkusí najít lidé z celé České republiky i všech věkových kategorií.

Jak zvládne své úplně první rande v životě třiadvacetiletý introvert Zdeněk, který nikdy s žádnou slečnou nechodil? Najde v novém pořadu lásku osmašedesátiletá Blanka, která nemá ráda slovo „tolerance“ a vadí jí, když muži mlaskají a srkají? Jak dopadne první setkání pro kosmetičku Dianu, která je v intimním životě velmi náruživá a touží po erotických zážitcích na veřejnosti? A potká svou spřízněnou duši rozvedený Marián, pro kterého je na prvním místě pes Šimon?

 

V prvních dvou epizodách První večeře se představí pestrý výběr účastníků rande naslepo. Mezi nimi například i tito nezadaní:

Třiadvacetiletého introverta Zdeňka ze Šumperka čeká úplně první rande v životě. „Nikdy jsem neměl přítelkyni. Mám nízké sebevědomí, nevěřím si.“ Od setkání si slibuje, že najde lásku. Partnerka by měla být hodná, věrná a otevřená.

Sedmadvacetiletá kosmetička Diana z Prahy o sobě říká, že je komunikativní, veselá a hledá vážný vztah. Zároveň je náruživá a má „to“ ráda na veřejnosti. „Nechci žádného impotenta ani stydlína. Mám teď cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu.“

Devětadvacetiletého podnikatele Patrika z Prahy opustila žena. „Jsem rodinnej typ, zakládám si na tom. Je to to nejdůležitější, co může člověk v životě mít.“ Patrik má rád sport, aktivně hraje fotbal a jednou by chtěl být hodně bohatý a úspěšný člověk.

Třiačtyřicetiletou Adélu z Cejle přihlásila do pořadu její sestra. Adéla je bývalá krasobruslařka, sportuje celý svůj život. „Věnuji se běhání a svému čtyřnohému mazlíčkovi, se kterým chodím na dlouhé procházky.“ Líbí se jí vyšší muži a klidně i bez vlasů.

Šestasedmdesátiletý Jan z Brna už toho ve svém životě hodně zažil i procestoval. „Můj poslední vztah trval patnáct let. Bohužel byl pro mě zklamáním, neboť mě partnerka podváděla.“ Jan by rád poznal ženu, která je k světu a umí vařit. Své chyby si dnes už uvědomuje a rád by v sobě našel ještě více tolerance.

Pětačtyřicetiletá obchodní asistentka Daniela z Prahy je čtyři roky sama. „Jsem akční člověk, mám ráda tanec. Mým koníčkem je také svět ezoteriky.“ Jako partnera by si představovala někoho s nadhledem, vzděláním a charismatem.

 

Foto: TV Prima