Bratři František a Jan Nedvědovi neplánují

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show hosty Františka a Jana Nedvědovy a zeptal se na úvod, zda spolu už bratři mluví. „Vy asi moc čtete,“ odpověděl Jan Nedvěd. „My spolu už hrajeme čtyři roky,“ dodal. Jan Kraus se zajímal, co spolu teď bratři chystají. „My nic neplánujeme,“ vysvětlili bratři. „Rád bych vás upozornil, že se na to už prodávají lístky,“ rýpnul si moderátor.


Jelikož slova se ujímal stále Jan, upozornil ho moderátor, zda by někdy slovo nemohl nechat i Františkovi. „Jane, vy jste tu nejčastějším hostem, byl jste v pořadu už třikrát, nechte mluvit Františka,“ přimlouval se moderátor. „Jak to u vás vypadá s ženami?“ zajímal se moderátor. Poté se vyptával na jejich novou desku, která vyšla v prosinci. „My jsme vydali cédéčko, po šestnácti letech, a nikdo se o to nezajímal, nikdo nechtěl rozhovor,“ postěžoval si Jan. „Vy jste si vydal pár desek sám, bez bratra,“ mluvil moderátor k Františkovi. „Žárlil jste na Františka, když hrál sám?“ zajímal se moderátor. „Když to řeknu upřímně, bylo mi to líto,“ přiznal Jan. A Jana Krause zajímalo, jak se dali bratři zase dohromady. „Já jsem se přišel podívat na Janův koncert. A polehoučku, pomaloučku jsme se dohodli… Nejdřív jsme udělali dva koncerty společné, pak čtyři,“ popsal František.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: folkoví muzikanti Jan a František Nedvědovi, herečka Anna Linhartová a propagátor půstu Martin Jelínek. Který z bratrů má u sebe klíč od auta? Čím by Jan Kraus zaujal mezi mladými umělci? Co dělat, když vám chybí v těle chrom? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. ledna 2012 ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto Prima family / Dagmar Hájková