Berenika Kohoutová a Naty Hrychová spojily své síly! Podívejte se na výsledek

Herečka, zpěvačka a novopečená maminka Berenika Kohoutová se spolčila se zpěvačkou a youtuberkou Naty Hrychovou. Spojuje je vysoká sledovanost jejich videí na sociálních sítích a jejich vlastní holčičí svět, kterému jen tak někdo prý nerozumí. A ten někdo jsou především kluci. Kvůli tomu se holky sešly ve studiu a natočily videoklip k jejich první společné písni s názvem Holky sobě vypovídající o strastech, slastech a životě všech dospívajících slečen. Účelem písně je také inspirovat, být kreativní a nebát se vyjádřit samu sebe. Přesně to, co nepostrádají obě interpretky. A Berenika se na písni pořádně vyřádila.

Berenika Kohoutová, která teprve nedávno přivedla na svět svého prvního potomka, dceru Lolu, se rozhodně nenudí. Kromě běžných starostí s miminkem, se postupně začíná věnovat i práci. Kromě toho, že písničku spolu s Naty nazpívala, je spoluautorkou textu, tak hraje i v nově vzniklém klipu k písni, který zároveň sama režírovala. Její režisérské ambice tím tak byly naplněny a Berenice se splnil další umělecký sen.

Díky tomu, že má Berenika blízko k netradiční tvorbě, jde na ní vidět radost ze života, je bezprostřední a má v sobě lásku k hudbě, si se vším poradila a jako režisérka obstála na jedničku. „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ komentuje svůj první režisérský počin Kohoutová.

Holky v písni řeší kluky, školu, lásky i sny a vznášení se nad zemí. „Velmi ráda to kombinuju a myslím, že se mi to i celkem daří,“ říká Berenika o tom, zda se ráda vznáší v oblacích nebo stojí nohami pevně na zemi a dodává vyjádření na téma její kluci a školní lásky: „Vždycky a pořád. Já a kluci, to bylo věčné téma!“

Choreografie se ujala tanečnice Klára Angeé Roučková. Tudíž je možné, že kreace, které obě umělkyně ve videoklipu dělají, se mají opět šanci stát sledovanými videi na sociálních sítích, fenoménu dnešní doby. Naty Hrychové patří mezi nejpopulárnější Češky v rámci sociální sítě krátkých videí.

Obě protagonistky milují svobodu, kreativitu, tvořivost a pestrost života a chtějí inspirovat všechny holky, které je sledují. Náramky LEGO® DOTS, které jim atmosféru videoklipu pomohly dotvořit jsou přesně takové – pestré, kreativní a vyjadřují svobodu tvorby.

Na klip se můžete podívat zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=6O9xAweWjHg

 

Foto: www.presscode.cz