Bára Jánová ze Slunečné si zahrála v klipu kapely Fate Magazine

Skupina Fate Magazine natočila klip k písni Čaroděj. V hlavní roli účinkuje herečka Bára Jánová. Tentokrát se poprvé scénář klipu neupínal na klasický příběh, ale soustředil se na vyjádření emocí.

Do hlavní role dívky, která z počátku vůbec nereaguje a nejeví známky života, byla obsazena Bára Jánová, hvězda seriálu Slunečná. Její emoce a pocity scénickým tancem ztvárňuje Bára Onderková, která je v současné době na turné s Jiřím Kornem. I když se díváme na dvě různé osoby jsou vlastně jedna a to je hlavní myšlenka videoklipu k písni Čaroděj.

„Když mě kluci z kapely oslovili a poslali scénář, věděla jsem, že do toho půjdu. Bavilo mě to napojení na tanec a ztvárnění vlastních pocitů scénickým tancem. S tanečnicí Bárou jsme se velmi rychle propojily a vše fungovalo tak, jak jsem si to představovala,“ říká ke klipu Bára Jánová.

Kluci z kapely Fate Magazine se v klipu objevují a dodávají textem a muzikou další emoce a jak říká David Adámek, frontman kapely: „Hraní mě strašně baví, ale tentokrát jsme s klukama zvolili jinou cestu a od začátku natáčení opravdu zírali na obě Báry. Holky byly úžasný a přesně takhle jsme si to představovali. Nálada byla skvělá a snad poprvé jsme s kluky cítili harmonii, jak s týmem, tak holkami na place a věřím, že to bude na výsledku vidět.“

 

Na klip Čaroděj se můžete podívat zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=9UCwC52qyco

 

Foto: Archív Fate Magazine