Andrea Kerestešová trénovala na svůj svatební den

Slovenská herečka z primáckého seriálu Cesty domů Andrea Kerestešová, která se intenzivně věnuje reklamě a propagaci čehokoliv, za co dostane honorář, si vyzkoušela novou roli, tentokrát nevěsty. Zúčastnila se jako modelka akce Wedding Day 2015 a přiznala se, že ji bere tak trochu jako trénink na svou vlastní svatbu.

CD 6
Wedding Day 2015 se konal v Eco Salonu Rolland, kde visí Andreiny fotoobrazy z její druhé výstavy nazvané Syndrom aneb Mezi nebem a zemí. Andrea na sobě neměla svatební šaty poprvé. Vdávala se například v seriálu Cesty domů, ale protože svatba se odehrávala ve vězení, její šaty i účes byly tenkrát mnohem skromnější.

CD 15 (1)
„Šaty se mi moc líbí, ale jsou na mě moc distinguované. Já bych se raději vdávala v trochu bláznivějších. Samozřejmě, že plánuju v budoucnosti svatbu, proto mě zaujala možnost prožít si svatební den nanečisto. Vyzkoušet si, jaké to je absolvovat všechen ten svatební stres tak, abych ho pak jednou při své vlastní svatbě už nemusela prožívat. Ale asi stejně budu, neznám žádnou nevěstu, která by byla ve svůj svatební den v klidu. Líbí se mi filozofie salonu, který chtěl ukázat, že nevěsta nemusí vypadat jako kýčovitá panenka,“ říkala herečka.

CD 2 (1)
Zatímco jí příprava trvala několik hodin, jejímu příteli – hudebníkovi Mikoláši Růžičkovi jen pár minut. Musela ho Andrea nutit, aby si na sebe oblek vzal? „Nijak jsem ho nenutila, nikoho k ničemu nenutím. Ale jsem »východňárka«, mám pádné argumenty,“ smála se Andrea.
A jak se její přítel v obleku cítil? „Cítím se příjemně, oblek se mi moc líbí. Ale na své vlastní svatbě bych chtěl mít na sobě oblek ve výraznější modré barvě, klidně i trochu bláznivý. Strašně se mi ale líbí dřevěný motýlek, kterého mám místo motýlka tradičního,“ upozorňoval Mikoláš na zajímavý detail.

Foto: TV Prima