Zpěvák Timmy White už ví, co je to láska

Po dlouhé době se mladý zpěvák Timmy White rozhodl napsat a nazpívat love song, kterým oslovuje všechny romantické duše. Nový singl s názvem This is Love už má i svůj videoklip, který je již osmým vydaným ve zpěvákově pořadí. Text šel Timmymu přímo od srdce, pojednává o vlastní životní lásce, co pro něj znamená a vystihuje jeho současný životní příběh.

Zpěvák se svojí přítelkyní při natáčení

V novém videoklipu převládají silné emoce a Timmy v něm nic nepředstírá. Jeho dívku totiž hraje skutečná přítelkyně Eliška, pro kterou Timmy videoklip napsal. To samo o sobě přispívá k autentičnosti a přirozenosti hereckých výkonů, tento zamilovaný pár totiž nemusel nic hrát. Milují se i v reálném životě, a to už přes dva roky. „Já si natáčení užíval. Spíš jsem se bál, že Eliška se bude bát a stydět, ale stačilo pár prvních záběrů a byla úplně v pohodě a vznikly krásné záběry. Měli jsme jen dva natáčecí dny, bylo to extrémně náročné. Hlavně ten první den, kdy jsme točili venku, byla opravdu zima, ale outfity na většinu lokací jsme měli podzimní, kolikrát jen tričko a lehká kožená bunda,“ komentuje Timmy White první natáčení s přítelkyní.

Timmy White

Hudebně se v písni střídá, jak je u zpěváka zvykem, příjemný rap s melodickým zpívaným předrefrénem a nosným refrénem, kde vyniká typická barva Timmyho hlasu. Hudba vznikala v rodinném týmu a v produkci Timbre Music. Finální podoba písně tradičně vznikla ve studiu Rooftop. Timmy White se jako vždy podílel na hudbě, napsal text, scénář a sám klip sestříhal, čímž opět potvrdil svůj univerzální talent.

Hlavní scéna klipu se natáčela ve Filmovém studiu FZG, kam bylo nutné přepravit i velmi těžký klavír vážící téměř půl tuny, který spolu se stovkami růží a svíček tvořil velmi romantickou kulisu do prostřihů retrospektivních záběrů milostného páru točených v pražských exteriérech, kavárnách i bytu režiséra a kameramana Tomáše Dietla.

Emoce, které nová zamilovaná píseň vyvolává, jsou opravdu hodně silné, což se projevuje téměř ve všech komentářích jeho fanynek, které přiznávají dojetí, a dokonce i slzy. Videoklip This Is Love se hned v prvních dvou dnech po vydání dostal do »Trendů« na YouTube a má tedy ty nejlepší předpoklady stát se »virálním«.

Podívejte se na klip zde:

https://youtu.be/nBCAblwLbKw

Zpěvák prorazil na YouTube svými covery světových písní a svůj první debutový singl s názvem Neodcházej vydal v listopadu roku 2015, klip k singlu Zapomenout v roce 2017 dostal nejvíce hlasů z českých klipů v historii Očko Chart a píseň Better with you zase zvítězila v celoroční hitparádě Evropa 2 music chart v roce 2018.

Foto: www.presscode.cz