Zpěvačka Tereza Mašková uvádí novinkovou píseň Žár

Tereza Mašková vydává singl Žár. Klip k němu natočila v minimalistickém duchu. Tereza Mašková nechala televizní soutěže daleko za sebou a vydala se na sólovou dráhu s jasnou představou. Po anglicky zpívané písni New Me představuje Žár s textem Patricie Fuxové a s hudbou Petera Grause, který stojí mimo jiné za úspěchem Emmy Drobné, a producenta a Terezina manažera Olivera Žiláka. „Žár neboli vášeň pro to, čeho chceme dosáhnout, nám dává sílu jít dál. Chtěla bych písní motivovat, aby byl žár silnější než jakékoli pochybnosti,“ vysvětluje zpěvačka.

Tereza Maskova - Zar

Videoklip k písni natočil Jakub Mahdal na základě námětu Terezy a Olivera. Jde o obrazově vycizelované minimalistické dílo s důrazem na barevné a světelné protiklady. „Kladli jsme váhu na každé slovo, proto jsme zvolili formu čistých pozadí. Snažili jsme se tak vytvořit napětí a zároveň působit přirozeně a důvěryhodně,“ říká k natáčení Tereza Mašková. Klip má necelé dva dny od zveřejnění přes 110.000 zhlédnutí.

Tereza Mašková_Žár - foto Jakub Mahdal

Zpěvačka Tereza Mašková tíhla ke zpěvu již od útlého věku, kdy působila ve sboru. Po ZUŠ absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. V 18 letech se zúčastnila celosvětové soutěže World Championships of Performing Arts, v níž zvítězila v kategorii Muzikál. Zlom pro ni však znamenalo vítězství v páté řadě pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Kromě zpěvu se věnuje také divadlu: aktuálně je možné ji vidět ve hře Sopranistky v pražském Činoherním klubu.

Podívejte se na klip Žár zde: https://youtu.be/Iz3pEAafC4k

Facebook: https://www.facebook.com/terezamaskovaofficial/

Foto: Jakub Mahdal