Zpěvačka Mista vyráží na české turné

slovenská zpěvačka Mista představuje svou žhavou novinku Go Wild. Písně této charismatické krásky již opakovaně obsadily žebříčky zahraničních hitparád. Nyní v Česku představuje i svůj nový videoklip ke zmiňované písni, kterou ji na míru ušili američtí producenti. Fanoušci se také mohou těšit na turné po České republice, které odstartuje koncem března.


Nedávno Mista dokončila turné Feel the Breeze a hned se vrhá na další, které je spojeno s vydáním nového singlu. Go Wild Restart Tour začíná 28. března v Merklíně u Plzně a v jeho rámci Mista navštíví osmnáct českých klubů. „Kromě horké novinky singlu Go Wild budu zpívat i písně z desky Show Me. Velmi se už na to těším a všechny srdečně zvu,“ svěřuje se zpěvačka. V rámci Go Wild Restart Tour Mista vystoupí také 5. dubna v klubu Milénium v Táboře, kde se uskuteční i křest klipu a singlu Go Wild.


Mista se k hudbě dostala jako čtyřletá holčička, ze které rodiče chtěli mít houslistku nebo klavíristku. Tyto nástroje vystudovala taky na Vysoké škole múzických umění. Věnovala se tak hudbě až sedm hodin denně. „Nakonec jsem se rozhodla, že budu myslet taky trochu na sebe, a proto jsem zavřela housle do skříně a odstěhovala jsem se do Čech. Zde jsem se věnovala hudbě, skládala jsem písničky a nakonec jsem se dostala až do hudebního vydavatelství,“ vypráví Mista. Udělala dobře, o čemž svědčí její úspěchy nejen u nás, ale i v zahraničí.

Podívejte se na klip Go Wild:

Foto: Archiv Misty