SuperStar Adam Pavlovčin vydává debutový singl a mění jméno na ADONXS

Vyhrál loňskou sérii soutěže Česko Slovenská SuperStar jako Adam Pavlovčin a je vděčný za každý hlas. S prvním videoklipem Moving On se ale veřejnosti představuje Adamovo umělecké alter ego ADONXS (vyslovováno jako Adonis). Zve nás do svého vnitřního světa, kde není prostor pro předsudky, omezení a škatulky.

Adonis, půvabný mladík, kterého si oblíbila řecká bohyně Afrodíté, mu byl inspirací jen částečnou – především díky tomu, že odkazuje na dobu dávných pověstí, kdy neexistovaly v kráse, umění ani lásce ostře vykreslené hranice. Spíše než fyzickou krásu ale současný Adonxs vyzdvihuje krásu vnitřní a hlavně sílu. Tu, která nám dává možnost být tím, kým chceme být.

„Pro mě je ADONXS spojený se silou, a to jak fyzickou, tak především tou mentální. Dává mi sílu vystoupit na pódium, překonat trému i jakoukoli překážku a být na stagi svobodnější. Doufám, že stejnou sílu a oporu poskytne i mým posluchačům, protože my všichni v sobě máme potenciál být volní a svobodně vyjádřit svoji osobnost,“ říká Pavlovčin.

Adonxs právě teď přichází s jeho debutovým singlem Moving On. Jak videoklip tak singl samotný snadno předčí velká očekávání, se kterými fanoušci na Adonxsův debut čekali už od finále SuperStar. „Tuto skladbu jsme napsali společně s producenty Oliverem Fillnerem a Tomášem Lobbem hned po skončení SuperStar a po krátkém vánočním odpočinku. Měli jsme společně rozpracováno několik skladeb, ale tato z nich jednoznačně vyčnívala a hned jsme věděli, že bude úvodním singlem. Moving On pro mě uzavírá jednu a zároveň otevírá další životní etapu, na kterou se nesmírně těším a v podstatě ji už tak trochu žiji. V jedné rovině vypráví o vtahu, který nikam nevedl a naopak mě stahoval každým dnem níže a níže. Zároveň je to moje vlastní hymna na radost z toho, co se právě v mém životě děje,“ dodává.

Videoklip Moving On upoutá diváka svou atmosférou. „Vizuální identita je pro mě jako pro zpěváka velmi důležitá a právě proto byl klip k debutovému singlu klíčovou složkou. Já jsem z výsledku nadšený a věřím, že diváci budou také. Celý klip vyžadoval několik měsíční přípravy a nakonec se na něm, po boku režiséra Jirky Horenského, podílel čtyřicetičlenný tým,“ komentuje Adonxs.

Později v tomto roce pak ADONXS fanouškům nabídne sólovou desku i koncertní turné. Po poslechu Moving On a zhlédnutí videoklipu bude ale všem jasné, že je v Adonxsově budoucnosti určitě na co se těšit.

Na klip se můžete podívat zde:

 https://youtu.be/Ns03D4sopYo

 

ADONXS – Moving On na digitálních službách: https://ADONXS.lnk.to/MovingOn

 

Foto: Warner Music / Kubo Krizo