Startuje nová edice Supraphonu – Original!

Slovo »original« v názvu nové edice hudebního vydavatelství Supraphon naznačuje, že půjde o řadu originálních nahrávek interpretů, jejichž tvorba představuje součást historického přínosu Supraphonu české gramofonové scéně.


Cílem je nabídnout atraktivní obsah za vstřícnou cenu, a to na maximálním počtu prodejních míst. V jednotné grafice tak nové tituly najdete jak ve všech dostupných obchodech s audiovizuálními nosiči, tak také v síti Poštovní novinové služby, tedy v prodejnách novin a časopisů a také v trafikách. Cesta k zájemcům by tak měla být co nejsnazší.
Vedle stylově různorodé hudby čekejte také mluvené slovo, pokračovat bude již v roce 2010 zahájená DVD řada. Otevírají se šance k novému vydání úspěšných hitových výběrů a perel slovesného katalogu, pro tuto edici však vznikají také speciální kompilace, dočkají se i vybraná původní alba.
To vše v elegantním papírovém obalu typu slimpack za cenu 99 korun. To je nová příležitost pro Supraphon a věrné posluchače jeho originálního repertoáru! V edici Supraphon Original s podtitulem To nejlepší tak vyjdou alba Milanu Drobnému, skupině Kučerovci, Vlaďce Kozderkolvé, Nadi Urbánkocvé, duetů Yvetty Simonové s Milanem Chladilem, Jiřímu Maláskovi s jeho romantickým klavírem, Mirkovi Černému a nebude chybět ani mluvené slovo – Šprechty Felixe Holzmanna.

Foto: Supraphon.cz