Relaxační album Usínání s anděly je určené dětem, ale potěší i dospělé

Vydavatelství Supraphon vydal 2. prosince 2016 hudebně relaxační projekt Usínání s anděly psycholožky a léčitelky Miroslavy Maškové, který je určen pro děti ve věku 3 až 9 let. Obsahuje 24 pohádkových příběhů z láskyplného života andělů. Andělé, jako nadpřirozené bytosti, provázejí děti jednotlivými příběhy a ukazují jim správnou cestu. V dětských posluchačích rozvíjí vyprávění andělů svět fantazie, zklidňuje jejich mysl a pomáhá jim spokojeně usínat. U dospělých probouzí dávné vzpomínky na kouzelnou dobu dětství.

su64212
Miroslava Mašková, autorka a interpretka nové nahrávky, uvedla: „Protože v dnešní době, plné spěchu a stresů, děti špatně usínají, mělo by jim Usínání s anděly v tom velkou měrou pomoci. Prostřednictvím čtyřiadvaceti laskavých pohádkových příběhů se děti ocitnou ve světě andělů, kde vládne harmonie, radost, štěstí a láska. V dětských posluchačích vyprávění rozvíjí svět fantazie, zklidňuje jejich mysl a pomáhá jim spokojeně usínat. Hudbu, jež zaznívá pod mluveným slovem Miroslavy Maškové, složila Jana Bušniaková, sbormistryně dětského pěveckého sboru MY, který tyto písničky zpívá také v rámci svých koncertních vystoupení.“
Usínání s anděly je hudebně relaxační projekt, který vznikl pod odbornou garancí pedagogů, pediatrů a dětských psychologů. Součástí CD je 24 kartiček se siluetou andílka, kterou si děti mohou vymalovat pastelkami. Připojená anglická slovíčka hravou formou obohatí základní znalost angličtiny.
Usínání s anděly je prvním větším dílem nově založené hudební společnosti Music and Harmony, která se zaměřuje na zlepšení psychického a fyzického zdraví jedince. Spolupracuje s hudebníky, dětskými i dospělými pěveckými sbory a jejich sbormistry. Písničky z nového CD představí sbor MY pod vedením Jany Bušniakové na svých aktuálních koncertních vystoupeních, jako například: v pátek 2. prosince na Stonožkové mši v chrámu sv. Víta, v sobotu 3. prosince v rámci adventního koncertu Zpíváme a pomáháme s anděly v kostele Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze a také v rámci svých adventních vystoupení na Kladně, kde sbor působí.

phdrmiroclavamaskova

O autorce:
PhDr. Miroslava Mašková je psycholožka, novinářka, léčitelka, publicistka, textařka a autorka úspěšných CD: Srdce dokořán s hudbou Petra Maláska, Cestou duhy, Živá voda, Slunce Země, Oblaka ticha, Léčivý oheň, Noc a den s hudbou Roberta Jíši (vydal Popron Music), CD Muzikoterapie s hudbou Roberta Jíši (vydala Nextera). Je také autorkou knih: Tajemno kolem nás a Tajemno v nás. Pořádá semináře v tuzemsku i v zahraničí, vede poradnu Esotera.

Ukázky naleznete zde:

http://www.supraphonline.cz/album/282220-usinani-s-andely-24-relaxacnich-pohadek

Foto: Supraphon