Přijďte si pro autogram Spejbla, Hurvínka, bábinky a Máničky

Divadlo Spejbla a Hurvínka rozdává již osm desetiletí radost napříč generacemi. Patří také k fenoménům na zvukových nosičích. V průběhu let se prodalo 5 397 500 šelakových a vinylových desek, audiokazet, CD a DVD s jejich humornými příběhy. A k novémá albu se bude konat i autogramiáda. Přijďte si pro autogram Spejbla, Hurvínka, bábinky a Máničky alias Martina Kláska a Heleny Štáchové.


Na začátku listopadu Supraphon rozšířil bohatou diskografii Spejbla a Hurvínka o novou nahrávku, která vznikla podle scénáře ředitelky Divadla S+H Heleny Štáchové. Album se jmenuje Hurvínkovo trápení se školou. „Notorický školák, záškolák a poškolák Hurvínek má se školou stálé problémy. A není divu. Šestaosmdesát let usedat den co den do školní lavice ve stejné třídě, není zrovna k závidění. Není divu, že tak bystrého kluka, jakým je Hurvínek napadne, že si ulehčí osud mnoha rafinovanými způsoby, kterými se učitelům i svému rodiči za svůj úděl jaksepatří »odmění«. O jeho nezměrné fantazii ve vymýšlení školních rošťáren, svědčí i toto CD se školní tématikou,“ uvedla k CD Helena Štáchová
Novinkové CD Hurvínkovo trápení se školou bude pokřtěno v pražském Bontonlandu (Palác Koruna, Václavské náměstí 1, Praha 1) ve čtvrtek 29. listopadu 2012 od 17 hodin. Součástí setkání bude i autogramiáda Heleny Štáchové a Martina Kláska. Kromě CD si nahrávku Divadla Spejbla a Hurvínka je možné pořídit v digitální podobě na adrese SupraphonLine.cz a zároveň se dostává i do nabídky dalších digitálních servisů, jako je například Audioteka.cz.

Více infa: www.spejbl-hurvinek.cz

Foto: Supraphon