Postapokalyptický bestseller Františka Kotlety Spad vychází jako audiokniha

Vítejte v roce 2015, v nejponuřejším románu Františka Kotlety. Postapo příběh z Česka zničeného jadernou katastrofou mnoho optimismu nevyvolá, ale je, stejně jako předchozí autorovy knihy, zatraceně zábavný. Akce, zajímaví hrdinové, vysoké tempo vyprávění, dějová linka pevně držící pohromadě, a především působivá vize budoucnosti a české reálie zaujali natolik, že román, který vyšel na konci roku 2016, se již dočkal svého dotisku.

Spad_CD_Booklet_04b

A rovněž audioverze, kterou namluvil charismatický moderátor, textař a voice-over interpret Borek Kapitančik. Jako MP3 soubor si ji můžete zakoupit a ukázku si poslechnout na:

http://audioteka.com/cz/audiobook/spad,

https://www.alza.cz/media/spad-d5013618.htmhttps://www.palmknihy.cz/detail/abook_164785/Spad?a_box=5zteq9b3a

 

K dispozici máme i CD, které seženete v knihkupectvích nebo si ho můžete s 25% slevou objednat zde: http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=862

 

Na pultech je i žhavá novinka, volné pokračování Spadu Poločas rozpadu, které se rovněž dočká ještě letos své audiopodoby!

20369661_1557887997565432_8508913296496075580_o

Info o audioknize

Spad

Autor: František Kotleta

Namluvil: Borek Kapitančik

Obálka: Piotr Wojciech Cieśliński

Grafická úprava: Lukáš Tuma

Formát: MP3 / Stopáž: 8:36:01

Cena CD MP3: 225,- Kč (na http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=862 za 169 Kč; soubor MP3 za 199 Kč)

 

Anotace:

Je po válkách, které nikdo nevyhrál. V sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa nemá o civilizaci zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít, a to zpravidla na úkor někoho jiného. A tak lidský život nemá moc velkou hodnotu – možná několika masových konzerv nebo pilulek proti ozáření. A čím dál od někdejšího hlavního města, tím divočejší poměry panují.

Skupina válečných veteránů musí Prahu opustit. Čeká je cesta územím, kde se každou chvíli mění vláda podle toho, kdo má v jaké přestřelce navrch, kdo tam zrovna přitáhne a má víc chlapů nebo střeliva. Musí totiž splatit jeden dluh. Čestný dluh z časů, kdy takové věci měly ještě hodnotu.

Vítejte v roce 2050 v nejponuřejším románu Františka Kotlety.

 

O autorech:

Moderátor, textař a voice-over interpret Borek Kapitančik se narodil v roce 1966. Poprvé jeho hlas zazněl v jihomoravském éteru v roce 1991, tehdy na vlnách prvního brněnského soukromého rádia, v letech 1995-2017 působil v Radiu Kiss Hády. Je autorem knihy Pop Story (2003), mapující významná výročí v historii pop-music. Od roku 2006 spolupracuje s brněnským Tyflocentrem, pro nějž načítá časopis Chaloupka a díla nevidomých autorů. Od roku 2008 bývá pravidelně mezi nominovanými na ocenění Brno Top 100 pro nejznámější osobnosti jihomoravské metropole.

 

František Kotleta se narodil v roce 1981 v Bruntále. Spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník, muž s pestrou minulostí a jeden z nejúspěšnějších autorů nejen fantastiky, ale české literatury obecně. Autor trilogie Bratrstvo krve, románů Vlci, Lovci, Příliš dlouhá swingers party, Velké problémy v Malém Vietnamu, dilogie Perunova krev, Spad a jeho volné pokračování Poločas rozpadu. Jeho bourají žebříčky bestsellerů mixem akce, hlášek, násilí, strhujícího děje a sexu. Tady nebudete přemýšlet, tady se budete bavit. Díky velkému zájmu jsou všechny jeho knihy pravidelně dotiskovány a knihy Hustej nářez a Spad si můžete pořídit i v audiopodobě!
 

Foto: www.epocha.cz