Petr Rajchert si načetl svou knihu Ruku na srdce, náhody neexistují

Vánoční dárek v podobě audioknihy si daroval sám autor Petr Rajchert, který si svoji prvotinu Ruku na srdce, náhody neexistují, načetl do audio podoby.  Dobrodružný romantický thriller, jehož základ tvoří problémy a vztahy mezi mužem a ženou. Proč lidé nejsou schopni žít v harmonických vztazích a na pořadu dne jsou neshody a následné rozvody? To vše v audioknize, kterou vydala Audiotéka.

petr-rajchert
Kniha vznikala dlouhých 6šestlet a audioverze byla natočena v předvánočním čase v nahrávacím studiu za Prahou. Přes deset hodin dlouhá audiokniha ukazuje dnešní dobu bez klišé, taková jaká je.
A jaké všechny otázky je možné si položit při poslechu audioknihy? Nehodláte se smířit s životními stereotypy? Přitahuje vás dobrodružství? Rádi se pohybujete na ostří nože? Chcete se vždy rozhodovat sami za sebe? Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu. Autor je poutavý vypravěč a ve své generační výpovědi přináší neotřelé postřehy, které vnášejí do života inspiraci.
To, že si autor načte svoji audioknihu, nebývá zvykem. Petr Rajchert se toho zhostil na výbornou. „Nahrávání je druh řemesla, nestačí být jen herec a moderátor – je to zvláštní kategorie. Ze začátku jsem se hrnul do nahrávání, ale nebylo to jednoduché. Teď po dotočení myslím, že to opravdu stálo za to a vlastní kniha v audio podobě mě naplňuje radostí,“ řekl sám autor a interpret v jedné osobě Petr Rajchert.

ruku-na-srdce-nahody-neexistuji

Ruku na srdce, náhody neexistují
Autor: Petr Rajchert
Interpret: Petr Rajchert
Délka: 10 hodin a 29 minut
Režie: Jakub Tabery
Kategorie: Dobrodružné romány
Typ: Audiokniha kompletní
Cena: 199,-Kč

O autorovi:
Petr Rajchert je herec, hudebník a moderátor, narozený v roce 1968 v Českém Krumlově. V roce 1992 absolvoval obor herectví na DAMU. Své první angažmá získal v divadle F. X. Šaldy v Liberci. V devadesátých letech byl členem kapely Chinaski, ve které zpíval a hrál na saxofon. Velkou popularitu si získal postavou Otakara v seriálu Život na zámku (1995–1998). Velké herecké příležitosti dostal ve filmové pohádce Císař a tambor (1998) a v televizních příbězích Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (2000). V současné době se věnuje především moderování (Dobré ráno s ČT, Bedekr). Kniha Ruku na srdce, náhody neexistují je, jeho první knihou.

Odkaz na audioknihu:

http://audioteka.cz/ruku-na-srdce-nahody-neexistuji,audiokniha.html

Ukázka z audioknihy:

http://bit.ly/ukazka_ruku_na_srdce

O Audiotéce
Služba Audiotéka nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt, Forbes a nově i Newsweek. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě, více informací na http://about.audioteka.com.

Foto: www.audioteka.cz