Konec světa podle Tomáše Pastrňáka

Po více než roce od uvedení písně Slunečnice přichází Tomáš Pastrňák s dalším hudebním klipem, tentokrát k písni Konec světa, která je zároveň pilotním singlem z jeho debutového alba Pozvánka na koncert, jež vyjde v říjnu 2014.


Internetová televize Mixér.cz uvádí videoklip až do neděle v premiéře. „Pod pojmem konec světa si každý vybaví například nějakou apokalypsu spojenou s proroctvím starých Mayů, ovšem málokdo si představí konec světa osobní, před kterým nás varují nejčastěji rodiče nebo doporučený dopis z banky,“ říká ke svému novému klipu zpěvák Tomáš Pastrňák. „Tahle písnička je o tom soukromém konci světa a není nijak tragická, protože podle statistik každý z nás prožívá svůj vlastní malý konec světa v průměru tři až pětkrát denně,“ doplňuje Tomáš Pastrňák.
V porovnání se songem Slunečnice, jehož producentem je Boris Carloff, se zpěvák aktuálním klipem prezentuje ve své akustické poloze, na kterou jsou posluchači zvyklí z jeho živých vystoupení. V současné době koncertuje v duu s perkusistou Romanem Pluhařem.

Více informací na: www.tomaspastrnak.cz

Foto: www.tomaspastrnak.cz