Kapela One Direction natočila album Midnight Memories

Britská chlapecká kapela One Direction dnes oznámila název svého třetího studiového alba Midnight Memories, které vyjde 25. listopadu 2013 a bude obsahovat i světový hit Best Song Ever. Předobjednávky na Midnight Memories začaly 9. září 2013.


Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson se dali dohromady v roce 2010 a od té doby se stali celosvětovými hvězdami. Prodali více než 32 miliónů desek, které se dostali na první místo hitparád v 61 zemích světa.
V letošním roce kapela odehrála během svého prvního světového turné více než 100 koncertů v 21 zemích. V únoru navštívili Ghanu v rámci nadace Comic Relief a nahráli oficiální singl pro charitu Red Noise Day One Way Or Another (Teenage Kicks). Ve stejném měsíci vyhráli Brit Award v kategorii Global Success a v srpnu byl jejich singl Best Song Ever oceněn jako Skladba léta 2013 na MTV Video Music Awards.


Minulý týden One Direction debutovali i v kinech se svým koncertním 3D dokumentem One Direction: This Is Us. Film zaznamenal fenomenální úspěch jak ve Velké Británii, tak i ve Spojených Státech, kde za první víkend inkasoval neuvěřitelných 18,4 miliónů dolarů. Česká distribuční premiéra proběhla včera, 5. září 2013 a film se bude promítat v kinech pouze v následujících 4 týdnech.
Kromě oznámení nového alba Midnight Memories One Direction zveřejnili i první část světového turné pro rok 2014, včetně dvou megakoncertů v londýnském Wembley Stadium.

Foto: Sony Music