Doplňte si audioknihovničku právě teď a ušetřete! Začíná Červen měsíc audioknih a s ním slevy až 60 procent

Chcete si cestu na letní dovolenou, relax na pláži nebo každodenní dojíždění do práce zpříjemnit poslechem audioknih? Pak nepropásněte příležitost pořídit si atraktivní tituly za výhodnější ceny. V rámci akce Červen měsíc audioknih je nabídne největší audioknižní platforma v Česku Audioteka.

Každý červnový týden představí na čtyři desítky titulů, každý z nich za jednotnou cenu 149 korun. U některých audioknih tak ušetříte více než polovinu původní ceny. Kolekce příběhů za akční cenu se čtvrtek co čtvrtek mění, a tak se vyplatí sledovat web Audioteka.cz v průběhu celého měsíce.

Mix titulů, které jsou do speciální nabídky zařazeny, je velmi pestrý. Vybrat si tak může celá rodina. Výrazné zastoupení mají dlouhodobě nejoblíbenější žánry – detektivky, thrillery, fantasy a sci-fi. Nechybí ani tituly věnované osobnímu rozvoji, biografická díla a samozřejmě také pohádky.

Pohodlný poslech v aplikaci

K poslechu zakoupených titulů slouží aplikace Audioteka, která má řadu užitečných funkcí. Patří k nim zrychlování zvuku, posouvání příběhu po časové ose nebo podpora Apple Car Play i Android Auto. Loni navíc přibyla možnost ovládání přes hodinky Apple Watch nebo s podporou Alexa. Audioknihy lze stáhnout v mp3 formátu pro poslech offline. Vás i děti tak zabaví třeba během dlouhé cesty na dovolenou.

Než si audioknihu pořídíte, můžete se v bezplatně dostupné ukázce sami přesvědčit, zda vám její zpracování vyhovuje. Hned první týden budou v akci k mání například tyto tituly:

Markéta Lukášková – Losos v kaluži

Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí selfie, za kterou hned dostane 200 lajků. Je spíš ten typ holky, která se bojí podívat se na sebe do zrcadla, a pak taky na zůstatek účtu i do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí. Naopak jí všechno začíná… Zážitek
z příběhu umocňují hlasy Libuše Šafránkové a Jenovéfy Bokové.

 

James Rollins – Černý řád

Ničivý požár. Vražda odhalující plán na krádež Bible, která kdysi patřila otci evoluční teorie Charlesu Darwinovi. A záhada, jejíž kořeny sahají k nacistickému Německu a obludným pokusům v laboratoři kdesi v Polsku. Takový je rámec napínavého thrilleru s ústřední postavou Graye Pierce – velitele SIGMA Force, elitní jednotky amerických vědců a vojáků ze Zvláštních sil. Podaří se mu odhalit sto let starý plán, který hrozí likvidací společenského řádu? Zjistěte v poutavé interpretaci Jiřího Schwarze.

 

Dominik Landsman – Lapuťák a kapitán Adorabl

Malý kluk Čeněk jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po pohádkovém Sedmimoří. Je zrovna na stopě Lapuťáka. Nejvzácnějšího tvora Sedmimoří s jistou zázračnou vlastností, kvůli které ho nahání polovina kouzelné říše. Kapitán vezme Čeňka s sebou a kolotoč dobrodružných a vtipných příhod se roztáčí naplno. Ve skvostném podání Zbyňka Pantůčka.

 

Iniciátorem akce Červen měsíc audioknih je americká Asociace vydavatelů audioknih (APA). Audioteka se do ní zapojuje již pátým rokem. Podrobnější informace i tituly, které při této příležitosti nabídne až do 30. června 2022 za zvýhodněnou cenu, najdete na www.audioteka.cz.

Foto: www.audioteka.cz