24 vánočních hitů

Slavné české vánoční písničky pro všechny generace posluchačů. Legendární české vánoční šlágry i velké vánoční hity posledních let na nové kompilaci jednoznačně nazvané 24 vánočních hitů.

Dvacet čtyři snímků tvoří originální adventní kalendář s největšími hvězdami české populární hudby. Poprvé na CD vychází nahrávky Už z hor zní zvon (4 Tenoři) a Vánoce na míru (Ewa Farna). Všechny písničky na albu doslova »voní« Vánocemi. Jako bonus je zařazena nestárnoucí melodie Karla Svobody z filmu Tři oříšky pro Popelku.

Tracklist:

BÍLÉ VÁNOCE – K. GOTT / JENOM KLID – L. BÍLÁ / AVE – AVE – W. MATUŠKA / VÁNOCE NA MÍRU – E. FARNA / A OD TĚCH ČASŮ – J. LEDECKÝ / ROLNIČKY – D. PATRASOVÁ / JDOU ZÁSTUPY VĚRNÝCH – M. CHODÚR / A V NOCI BUDE MRÁZ – H. ZAGOROVÁ / KDYŽ MĚSTEM VONÍ JEHLIČÍ – J. SMOLÍK / TO JE DEN – L. BÍLÁ / PURPURA – J. SUCHÝ A P. FILIPOVSKÁ / O VÁNOCÍCH – Y. SIMONOVÁ / UŽ NAPADL SNÍH – V. NECKÁŘ / AVE MARIA – E. PILAROVÁ / VÁNOČNÍ SEN – L. PETRŮ / TEN SNÍH PADAL KVŮLI NÁM – Y. SIMONOVÁ / VIANOČNÁ (O PRÍMERÍ) – M. ŽBIRKA / NA VÁNOCE – H. VONDRÁČKOVÁ / NÁDHERNÁ ZÁŘ – D. DEYL / VÁNOČNÍ ZVONKY – N. URBÁNKOVÁ / BUĎME CHVÍLI BÍLOU ZEMÍ – K. ČERNOCH / UŽ Z HOR ZNÍ ZVON – 4 TENOŘI / TICHÁ NOC – Š. MARGITA / TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU – POPELKA A JURÁŠEK II. (MOTIV I.) – ČESKÝ NÁRODNÍ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Foto: Supraphon