Všechny moje lásky se vrací na obrazovky

Hlavní hrdinku seriálu Marii Svobodovou (Veronika Žilková) jsme na konci první řady opustili v momentu, kdy se začala učit přijímat obdiv a lichotky od Viléma (Vladimír Kratina). Marie se po dlouhé době cítí více než spokojeně, ale nic netrvá věčně. Brzy zjistí, že je Vilém fixovaný na svoji matku Emilku a ve vztahu nebudou jenom oni dva, ale tři – včetně Vilémovy matky. Nakonec Vilém pochopí, že je pro něj Marie přece jenom důležitější než jeho matka. A Marie si už konečně myslí, že našla toho pravého. Sledujte seriál Všechny moje lásky každý čtvrtek večer na Primě.

noverole
Nesmělý soused Jiří (Jan Šťastný) si začíná uvědomovat, že je pro něj Marie asi něco víc než jenom sousedka. Líze (Mahulena Bočanová) se podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek). Podvedená manželka Zuzka (Monika Zoubková) se naštěstí nikdy o aféře Lukáše a Lízy nedozvěděla. Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama. Do lékárny nastupuje nový kolega Adam (Václav Jílek), což Anežka nenese příliš statečně.

mgbocanmanzel
V druhé řadě seriálu Všechny moje lásky se diváci mohou těšit také na nové postavy, které ztvární Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Zedníčková nebo Jakub Gottwald. Další životní peripetie Marie a jejích kamarádek ze sousedství diváci uvidí na podzim na TV Prima.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Všechny moje lásky
Režie: Johanna Steiger – Antošová
Producent a autor seriálu: Rudolf Merkner
Výkonný producent: Zuzana Konrádová
Série: 8 dílů / Stopáž: 55 min

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353