Show Jana Krause – David Vávra, Anna Fialová a Monika Plachá

Architekt, herec a spisovatel David Vávra, herečka Anna Fialová a koňská chiropraktička a masérka koní Monika Plachá se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. března ve 21.35 hodin na Primě.

kraus

David Vávra – architekt, herec a spisovatel. Absolvoval Fakultu stavební na ČVUT a Akademii výtvarných umění v Praze. Společně s Milanem Šteindlerem v sedmdesátých letech minulého dtoletí v Praze spoluzakládal divadlo Sklep. Jako architekt působí především v Praze a okolí. Je znám též jako spoluautor a zasvěcený průvodce úspěšného televizního seriálu Šumná města. Působí i jako příležitostný básník.
Anna Fialová – herečka, vnučka herce Karla Fialy, známého postavou Limonádový Joe. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy. Proslavila se seriálem Vinaři, kde ztvárnila Julii Vlčkovou. Objevila se také v dětské roli v muzikálu Golem. Aktuálně ji bude možné vidět v seriálu Mordparta, kde hraje dceru Jiřího Bartošky.
Monika Plachá – založila Služby pro zvířata. Poskytuje komplexní terapeutickou péči pro koně a malá zvířata. Specializujeme se na chiropraxi, rehabilitační masáže, myofasicální techniky a kinesiotaping. Tyto služby zatím, na rozdíl od našich západoevropských sousedů, nejsou u nás brány jako standardní péče o čtyřnohé mazlíčky. Je tedy u nás v tomto směru průkopnicí, obzvláště v péči o koně. Je také prvním Čechem, který tento obor studoval v zahraničí a získal mezinárodní licenci v oblasti rehabilitačních masáží pro koně.

Foto: TV Prima