Show Jana Krause – Richard Müller, Kristýna Pokorná a Aleš Kalina

Zpěvák Richard Müller, spisovatelka Kristýna Pokorná a kouč Aleš Kalina se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. září od 22.20 hodin na Primě.


Richard Müller – legenda české i slovenské hudební scény nepřestává své fanoušky překvapovat ani po třech desítkách let na hudební scéně. Momentálně přichází s jedinečným projektem Hlasy. Několikanásobný Zlatý slávik se spojil s vokální skupinou Fragile a společně přezpívali jeho největší hity i méně známé písně v nových úpravách, a to bez použití jediného nástroje. Na podzim je představí nejen na novém albu, ale také na velkém česko-slovenském turné, kde předvedou fantastickou formu při interpretaci »a cappella«.

Kristýna Pokorná – spisovatelka, která se narodila v roce 2000. Třináctiletá Kristýna napsala knihu Králičí válečníci, když jí bylo jedenáct let. Zároveň knihu také ilustrovala svými obrázky a podporuje ji vlastnoručně vedenou webovou stránkou. Má rozepsané další tři romány a kromě toho se dvakrát dostala do »short listu« v soutěži o nejlepší povídku napsanou v angličtině. Sama o sobě říká, že je taková »mašinka na nápady«. Ilustrace doprovázející její knihu jsou občas dost krvavé, což je pro holčičku neobvyklé, ale Kristýna si to nemyslí: „Jen ilustruji, co jsem napsala.“ Vysvětluje, že v knize nejde jen o pohádkový příběh: „Nechci, aby v knize automaticky vítězilo dobro nad zlem. Vím totiž, že to může být i naopak.“ Až bude velká, chce prý být spisovatelkou, ilustrátorkou a astronomkou.

Aleš Kalina – v oblasti koučinku se pohybuje řadu let a na mnoho problémů a otázek, které s ním klienti řeší, pohlíží velmi neotřele a originálně. Nevíte například, jak zbohatnout? Podle kouče vydělávání peněz a postupné bohatnutí není zdaleka nic tak těžkého, jak si většina z nás myslí. O tom, kolik vyděláte, prý nerozhoduje inteligence, pracovitost nebo osud, ale vaše finanční naprogramování. Podobnými programy lze »přeprogramovat« hlavu i v případě, když se marně snažíte najít práci svých snů nebo ideálního partnera.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353